Pridať inzerát

AV technik

Hurricane, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Pšeničná, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 EUR/mesiacod 1300€ netto, nástupný plat sa odvíja od schopností a skúseností uchádzača
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho teamu hľadáme zodpovedného AV technika s platnou elektrotechnickou vyhláškou, min. §21. Budeš mať na starosti údržbu a servis zvukovej, svetelnej techniky a videotechniky, vyskladňovanie a naskladňovanie technológií, práca v LED studiu a Green screen studiu.

• stabilný príjem podľa výkonu a dochádzky
• stabilné zamestnanie v úspešnej spoločnosti
• možnosť pracovať s poprednými technológiami v oblasti AV
• osobné ohodnotenie
• možnosť kariérneho a finančného rastu
• pravidelné odborné školenia
• mladý príjemný kolektív

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

• skúsenosti s opravou elektroniky
• prehľad v AV technológiách
• časová flexibilita
• proaktívne a logické myslenie
• samostatnosť
• zodpovedný a precízny prístup

Sme spoločnosť, ktorá mení podujatia na udalosti. Na trhu pôsobíme už 24 rokov a počas tohto obdobia sme si vytvorili stabilné zázemie a portfólio klientov po celej Európe. Pôsobíme v oblasti technického zabezpečenia eventov a verejných podujatí. Nie sme len technologická spoločnosť, ale ponúkame zákazníkom produkčné riešenia na mieru. Zábavný priemysel a konferencie prešli v poslednom období veľkou transformáciou do online priestoru a virtuálneho sveta. Našou odpoveďou na tieto zmeny bolo vytvorenie Hurricane NEW LEVEL STUDIA, ktoré spája všetky popredné technológie pre audiovizuálnu tvorbu a online streaming. Do nášho kreatívneho Hurricane teamu hľadáme nové tváre, ktoré sa stanú nielen jeho súčasťou, ale ktoré team obohatia aj o nové zážitky.
www.hurricane.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov