Pridať inzerát

Marketingový špecialista

HUMAC s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Košice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: možnosť nástupu ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadenie marketingových potrieb e-shopu
- koordinácia činností e-shopov vo viacerých krajinách
- nastavenie a implementácia marketingovej stratégie
- tvorba marketingových a reklamných kampaní na sociálnych
sieťach, reklamných portáloch
- tvorba a príprava propagačných materiálov - letáky, katalógy,
newsletter
- navrhovanie a správa príspevkov na sociálnych sieťach /Facebook,
- spravovanie reklám Google Ads a vyhodnocovanie Google
Analytics
- administrácia webovej stránky

- priestor pre sebarealizáciu a uplatnenie vlastných nápadov
- práca v stabilnej spoločnosti
- motivačná variabilná zložka platu
- práca v príjemnom kolektíve

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Marketing, obchod, ekonómia

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Google Ads, Google Analytics - Pokročilý
Správa sociálnych sietí - Pokročilý
Online Marketing - Pokročilý
Správa e-shopu (wix.com výhodou) - Pokročilý
Adobe Photoshop - Pokročilý
Facebook Business Manager - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Reklama, marketing, SEO, PPC, Analytika, E-mailing, Facebook reklama

Počet rokov praxe

3

- samostatnosť, zodpovednosť
- príjemné vystupovanie
- kreativita, analytické a komplexné myslenie
- dynamika, flexibilita, komunikatívnosť

Spoločnosť HUMAC s.r.o. sa zaoberá výrobou produktov s obsahom prírodných humínových kyselín bez akejkoľvek chemickej prísady. Produkty sú určené pre chov zvierat a rastlinnú výrobu, ale aj pre spoločenské zvieratá a záhradkárstvo. Produktové portfólio firmy vznikalo 15 rokov ako výsledok vedecko - experimentálnej základne firmy a spoluprácou s univerzitami a štátnym výskumom z krajín V4. Všetky naše produkty sa vyrábajú vlastnými postupmi a receptúrami. Od leta 2021 vyrábame a predávame aj výživový doplnok pre ľudí na báze prírodných humínových látok.

Viac informácií nájdete na www.humac.sk a www.humac-nativ.eu