Pridať inzerát

Graduate Technical Engineer (Telco, IT)

Huawei Technologies (Czech) s.r.o.

Information about the position

  • Place of work: Bratislava
  • Basic wage component (gross) and other rewards: 1 700 - 2 000 EUR/month
  • Contract type: full-time

Job description, responsibilities and duties

Popis pracovní pozice:

Pozice je určená pro absolventy vysokých škol, obor telekomunikace/IT, kteří mají chuť se rozvíjet. Začneš na pozici juniorního technika a postupně se vypracuješ na senior inženýra, projektového manažera, síťového architekta nebo obchodního manažera se zaměřením na bezdrátové (5G) sítě, IT (servery a úložiště), datové sítě (Datacom, Fiber Optical, Access, Microwave) nebo aplikace & software (BSS a OSS).

Co musíš splňovat:

  • Pracovní zkušenosti mít nemusíš, sami si tě zaškolíme.
  • Vítáme čerstvé absolventy ale i ty, kteří dokončili studium před rokem

Co nabízíme:

  • zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • flexibilní začátek a konec pracovní doby
  • bonusový systém Cafeteria
  • stravenky
  • 3 Sick – days
  • zvýhodněný tarif pro rodinu

Information about the selection process

Requirements for the employee

Candidates with education suit the position

University education (Bachelor's degree)

The position is suitable for a fresh graduate

Yes