Pridať inzerát

Predavač/ka - 30 hodinový úväzok

HSH spol. s r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Piešťany
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 572 EUR/mesiac+ odmeny z tržieb až do výšky 40%
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej podnikovej predajne Kura kráľovské v Piešťanoch hľadáme usmievavú kolegyňu/kolegu na pozíciu Predavačky/predavača. Náplňou práce bude:
- Obsluha zákazníkov
- Inkasovanie hotovostných a bezhotovostných platieb
- Vystavovanie dokladov o kúpe tovaru
- Dopĺňanie tovaru do regálov
- Objednávanie tovaru
- Zodpovednosť za správne označenie ceny a názvu tovaru
- Pravidelné inventúry
- Udržiavanie čistoty a poriadku na pracovisku
- Zodpovednosť za hotovosť v pokladni

Pracovná doba:

Každý druhý pondelok 09:30 - 17:30
Utorok - piatok (striedanie rannej 08:30 - 15:00 a poobednej - 11:30 -18:00)
Každá druhá sobota 07:30 - 12:30

- mesačný prídel 12 kg. mäsa po odpracovaní 6 mesiacov
- zamestnanecké zľavy
- nákupná karta

Poprosíme zasielať životopisy s fotografiou. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Ďakujeme Vám za Váš záujem.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

- zodpovednosť
- komunikatívnosť

Spoločnosť HSH spol. s r. o. je na trhu viac ako 30 rokov. Zaoberá sa spracovaním hydiny a výrobou hydinových výrobkov. Sme rodinná firma s osobným prístupom k zamestnancom. Vyrábame výrobky s vysokou kvalitou, preto hľadáme zodpovedných zamestnancov, ktorí sa chcú podieľať na výrobe týchto produktov a na zdravom stravovaní obyvateľov našej krajiny.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov