Pridať inzerát

Zámočník

HS - Tec, spol. s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trenčín
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 7,2 - 9,5 EUR/hod.
  • Termín nástupu: Ihneď alebo dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zámočnícke práce nasledujúce po strojných operáciách
Ohraňovanie
Ručné tryskanie
Dočisťovanie a leštenie povrchov hotových výrobkov
Práca v dvojzmennej prevádzke

Motivujúci spôsob odmeňovania podľa pracovného výkonu a kvality odvedenej práce
Príplatky za prácu nadčas nad rámec zákonníka práce
13. plat - 70% priemernej mesačnej mzdy
Stravné lísky v hodnote 5,10€ s príspevkom zamestnávateľa 55%
Športové aktivity hradené zamestnávateľom

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Záujem naučiť sa nové pracovné postupy
Zodpovednosť, samostatnosť, manuálna zručnosť

HS-Tec s.r.o. je dcérska spoločnosť nemeckej firmy Hainbuch GmbH, ktorá je popredným svetovým výrobcom upínacích zariadení pre kovoobrábacie stroje. Spoločnosť Hainbuch je tvorcom upínacieho systému Spanntop, ktorý sa stal zásadnou inováciou v spôsobe upínania obrábaných polotovarov. Na Slovensku sme stabilným zamestnávateľom už viac ako 20 rokov.
V súčasnosti je naša výroba umiestnená v dvoch prevádzkach:
Trenčín, M. R. Štefánika 379/19 areál Merina
Bánovce nad Bebravou, Partizánska 74A areál VOTEP

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Adresa spoločnosti

M.R.Štefánika 379/19
911 01 Trenčín
www.hainbuch.com