Pridať inzerát

Samostatný účtovník v Liptovskom Mikuláši

HRQ SK s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Liptovský Mikuláš
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiaczákladná mesačná mzda od 1000 eur (v závislosti od skúsenosti/znalostí kandidáta)
  • Termín nástupu: jún 2021

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Podvojné účtovníctvo od A po Z:
 účtovanie dodávateľských a odberateľských faktúr,
 technické účtovníctvo formou importov a ich kontrola
 účtovanie bankových výpisov
 účtovanie skladov, mesačné kontroly skladov,
 účtovanie interných dokladov a mesačná inventarizácia účtov,
 účtovanie a správa majetku
 účtovanie mzdových podkladov
 zostavovanie daňových priznaní k DPH v krajinách EÚ
 zostavovanie daňových priznaní k dani z príjmov v krajinách EÚ
 zostavovanie účtovnej závierky spoločnosti
 odsúhlasovanie a inventarizácie účtov, kontrola hlavnej knihy
 zastrešovanie auditu spoločnosti
 finančné účtovníctvo
 štatistika, hlásenie pre NBS, iné
 komunikácia s obchodnými partnermi, štátnymi inštitúciami/úradmi
 aktívny prístup počas uzávierok, komunikácia s prevádzkami
 ostatné úlohy na základe požiadaviek nadriadeného/prevádzok

 pravidelné školenia (DPH, DzP PO, hmotný a nehmotný majetok, atď...)
 benefitný systém spoločnosti

V prípade, že Vás naša ponuka oslovila posielajte nám Vaše životopisy na nižšie uvedený mail.

U všetkých dokumentov zasielaných našej spoločnosti uvádzajte prosím súhlas so spracovaním osobných údajov.

V prípade veľkého počtu žiadostí nebude možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov za účelom osobného pohovoru.

Za pochopenie ďakujeme.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

Klient je dlhoročným subjektom v oblasti cestovného ruchu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomický odbor/financie (účtovníctvo)

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - expert
Podvojné účtovníctvo - expert
Daň z pridanej hodnoty - expert
Zostavenie účtovnej závierky - expert
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

kompletné vedenie podvojného účtovníctva (nevyhnutá podmienka)

Počet rokov praxe

3

Požadujeme:
 min. SŠ odborné vzdelanie, minimálne 3 roky praxe v oblasti účtovníctva, prácu s počítačom - MS Office na užívateľskej úrovni,
 znalosť účtovných a daňových predpisov
 samostatnosť, zodpovednosť, proaktivita, flexibilita
 výhodou je znalosť programu SPIN, TULIP, BlueGastro a HOREC a trvalý pobyt v Liptovskom Mikuláši a v blízkom okolí.
 znalosť IFRS výhodou

Sme personálno-konzultačná spoločnosť s medzinárodným pôsobením. Našim cieľom je prichádzať s komplexnými riešeniami v oblasti ľudských zdrojov, ktoré zvyšujú konkurencieschopnosť klienta s prihliadaním na potreby zamestnancov. Sme špecialisti v oblasti personálneho lízingu, náboru zamestnancov, HR poradenstva, outsourcingu služieb a vzdelávania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Pribinova 25
811 09 Bratislava