Pridať inzerát

Aplikačný špecialista junior+medior

HRman s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Práca z domu
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 - 1 700 EUR/mesiacjunior 1300-1400, medior 1600-1700 EUR brutto základný plat, + príplatky a bonusy
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme dvoch šikovných linuxo-windowsákov: mediora a juniora, ktorí budú pracovať spolu v tíme. Budú sa venovať komplexnej správe systémov a aplikácií vrátane bezpečnosti. Ponúkame možnosť rásť vedomostne aj kariérne, stabilnú prácu v mladom kolektíve, podporu 3. línie a vieme sa dohodnúť aj na vysokej miere home office.

Čomu sa budete venovať:
- administrácia systémov postavených na Windowse a Linuxe a riešenie vzniknutých problémov
- zabezpečovanie bezpečnosti systémov
- spravovanie databáz
- inštalácia aplikácií
- riešenie problémov server/klient
- ticketový systém
- pohotovosť 1 týždeň v mesiaci (z domu)

- zabezpečené vzdelávanie, možnosť posunu v kariére, hradené jazykové kurzy
- momentálne práca z domu, po zlepšení situácie kancelária v Nitre alebo Prešove s možnosťou home office podľa potreby

K žiadosti Vás prosíme priložiť životopis v anglickom jazyku. Budeme kontaktovať všetkých záujemcov. Ak Váš životopis nebude spĺňať dané kritériá, možno pre Vás budeme mať inú ponuku.
Ponuka platí do zmazania.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Prosperujúci korporát s dobrým menom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Administrácia UNIX/Linux - základy
Administrácia Windows serverov - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- praktická skúsenosť s administráciou Windows a UNIX/Linux
- anglický jazyk aktívne
- monitorovacie nástroje ako OEM, BSM
- bezpečnosť
- Active Directory
- výhodou znalosti v oblasti middleware, compliance
- junior nemusí vedieť všetko, doučí sa

Predmetom našej činnosti sú komplexné a špecializované personálne služby, vrátane administratívnej podpory a špecializovaného poradenstva všetkým firmám v oblasti riadenia a rozvoja ľudských zdrojov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

HRman, s.r.o.
Piaristická 2
949 01 Nitra