Pridať inzerát

Skladník - dlhodobá brigáda do skladu v Rači

HRC Slovakia, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Vector Parks Rača, Na Pántoch, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5,2 EUR/hod.Mesačná mzda vo výške 5,20 € 1 hod/brutto + 4 € gastrolístky plne hradené
  • Termín nástupu: ihneď/dohodou
  • Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme flexibilného človeka na výpomoc v sklade. Práca sa vykonáva od pondelka do piatku v čase od 17 - 22 hod (nie je potrebné pracovať každý deň- možná dohoda). Ide o dlhodobú prácu vhodnú aj pre študentov

Hlavná náplň práce spočíva v:
- práca so skenerom
- pickovanie tovaru
- práca na NZV vozíku (elektrický paletový vozík)
- manuálna práca v sklade

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Poskytovateľov prepravných a logistických služieb

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- flexibilita v možnosti pracovať
- preukaz na VZV výhodou
- skúsenosť s prácou na elektrickom paletovom vozíku
- fyzická zdatnosť

HRC je poradenská spoločnosť, ktorá poskytuje široký sortiment služieb v oblasti budovania a riadenia oddelení ľudských zdrojov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

HRC Slovakia s.r.o.
Lubinská 18
811 03 Bratislava