Pridať inzerát

Elektroprojektant / Projektový manažér

HR Support

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Liptovský Mikuláš
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 - 2 000 EUR/mesiacDobrú prácu vieme rozhodne oceniť. Viac o spôsobe odmeňovania sa dozviete na osobnom pohovore u klienta.
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Otvárame príležitosť pre projektanta - elektroinžiniera podieľať sa na zmysluplných projektoch z oblasti obnoviteľných zdrojov energie, energetických spoločností, systémov merania a regulácie a smart riešení.

Hľadáme niekoho, kto má skúsenosti s projektovým manažmentom, dokáže byť samostatným, ale platným členom tímu a nenechá sa zavaliť administratívnou agendou.

Vlastný výskum a vývoj nás predurčuje k zavádzaniu inovácií a modernizácii procesov a samotnej realizácie, preto potrebujeme takého kolegu, ktorý bude sledovať trendy a prinášať chytré riešenia.

Čo presne od Teba očakávame:

• dodanie projektu v dohodnutej kvalite, nákladoch a čase
• sledovanie finančného profitu projektu / nákladová časť projektu
• zodpovednosť za riadenie procesu inicializácie, plánovania, realizácie a ukončovania projektov (koncepcia elektroprojektovej časti - návrh, dokumentácia, technické riešenie)
• plánovanie zdrojov, tvorba časových harmonogramov a rozpočtov projektov
• aktívna komunikácia s interným projektovým tímom a s projektovým tímom zákazníka
• zodpovednosť za riadenie dodávok subdodávateľov a dodávateľov projektu
• dodržiavanie metodík projektového riadenia
• zodpovednosť za riadenie procesu zmenových požiadaviek a vypracovania cenových ponúk
• identifikácia kritických miest a navrhovanie spôsobov k ich eliminácii, riadenie procesu minimalizácie rizík, včasná eskalácia problémov

Pracuj u nás a získaš možnosť realizovať vlastné nápady a rozvíjať sa v oblastiach, v ktorých môžeš uplatniť nadobudnuté vedomosti, zručnosti a kreativitu.

Ďakujeme každému záujemcovi, ktorý sa rozhodol reagovať. Budeme kontaktovať iba uchádzačov, ktorí spĺňajú zadané kritériá.

Súčasne kandidát berie na vedomie, že jeho osobné údaje budú zdieľané so spoločnosťou, pre ktorú sa uvedená pracovná pozícia obsadzuje.

Naša spoločnosť pristupuje s plnou vážnosťou k ochrane osobných údajov. Na webovej stránke https://hrsupport.sk/zasady-ochrany-osobnych-udajov.pdf sa dozviete kompletné informácie o Vašich právach a spôsobe spracúvania Vašich osobných údajov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Klient sa zameriava na vývoj a realizáciu komplexných SW a HW riešení v energetike a iných odvetviach.
Zabezpečuje komplexné riešenia v oblastiach:

• realizácia výstavby obnoviteľných zdrojov energie, zabezpečovanie legislatívnej a administratívnej podpory, servisu a remote control
• výskum a vývoj softvéru, technológií a produktov pre oblasť energy manažmentu, diaľkových odpočtov meradiel, vývoju meradiel pre meranie trakčnej energie až po sledovanie efektivity strojov a zariadení a meranie výkonnosti pracovnej sily

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Projektový manažment, Elektrotechnika, Energetika

Ostatné znalosti

AutoCAD - Základy
Autodesk Fusion 360 - Základy
Autodesk Inventor - Základy
CENKROS - Základy
Microsoft Office - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Elektrotechnika, Energetika

➡️ ovládanie Anglického alebo Nemeckého jazyka je tvojou výhodou
➡️osvedčenie podľa vyhlášky č. 508/2009, min. §22 a vyššie pre VTZ elektrické je podmienkou
➡️ aktívny pracant s čarom prirodzenej autority
➡️ precíznosť pri práci a overovanie detailov navrhovaných riešení
➡️ kvalitný time - manažment = must - have

Vy viete akú prácu potrebujete, my vieme ako ju získať. Nie je to žiadna mágia, ale výsledok dlhodobej a systematickej stratégie.

Sme tandem, ktorý sa rozhodol spojiť sily, využiť skúsenosti a robiť personalistiku inak – ľudskejšie.
Robíme veci po svojom a vkladáme do nich tak rozum ako aj srdce. Urobíme všetko preto, aby sme náš talent využili k Vašej spokojnosti.

Nechajte to na nás. Máme vášeň pre prácu, ktorú robíme, a pre služby, ktoré poskytujeme.