Pridať inzerát

Inžinier zákazníckej podpory

HR Support

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Liptovský Mikuláš
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 300 EUR/mesiacFinálna výška mzdy sa bude odvíjať od seniority a zručností kandidáta.
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Bez Teba to nedáme:)
Hľadáme anglicky hovoriaceho kandidáta pracujúceho na inovatívnych témach s globálnym hráčom na trhu v monitorovaní a riadení dopravy.
Našim klientom bude poskytovať spoľahlivý servis a podporu a zároveň sa zúčastňovať pri diagnostikovaní poruchových stavov. Od kandidáta očakávame aktívnu spoluprácu a vysoké pracovné nasadenie.

Konkrétne činnosti na danej pozícii:

» technická a aplikačná podpora pre zákazníkov a regionálne tímy v rámci projektov
» navrhovanie a integrácia technických a softvérových riešení u zákazníka
» komunikácia so zákazníkom a technické konzultácie v AJ
» diagnostika a riešenie porúch testovaním SW
» aktívna spolupráca s oddelením R&D
» vedenie a vytváranie technickej dokumentácie ku projektom
» spolupráca na medzinárodných projektoch a cestovanie
» vykonávanie interných/externých školení o produktoch, technických službách, technológiách, trendoch
» práca s protokolmi WAN, LAN, VLAN, SDH na pokročilej úrovni
» pohotovostná prevádzka 24/7 (aktívna/neaktívna služba)

- mzdové zvýhodnenia, príplatky a ostatné benefity budú predstavené na osobnom pohovore s klientom

Ďakujeme za Vašu reakciu. Telefonicky budeme kontaktovať vhodných uchádzačov o zamestnanie, s ktorými si dohodneme stretnutie v HR Support. Ak to klapne, stretneme sa u klienta priamo na mieste činu.

Súčasne kandidát berie na vedomie, že jeho osobné údaje budú zdieľané so spoločnosťou, pre ktorú sa uvedená pracovná pozícia obsadzuje.

Naša spoločnosť pristupuje s plnou vážnosťou k ochrane osobných údajov. Na webovej stránke https://hrsupport.sk/zasady-ochrany-osobnych-udajov.pdf sa dozviete kompletné informácie o Vašich právach a spôsobe spracúvania Vašich osobných údajov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Spoločnosť pôsobiaca v oblasti informačných a telekomunikačných technológii.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika / IT / Rádiová technika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - pokročilý
UNIX/Linux - pokročilý

Počet rokov praxe

0

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- skúsenosti s tiketovým systémov výhodou

Vy viete akú prácu potrebujete, my vieme ako ju získať. Nie je to žiadna mágia, ale výsledok dlhodobej a systematickej stratégie.

Sme tandem, ktorý sa rozhodol spojiť sily, využiť skúsenosti a robiť personalistiku inak – ľudskejšie.
Robíme veci po svojom a vkladáme do nich tak rozum ako aj srdce. Urobíme všetko preto, aby sme náš talent využili k Vašej spokojnosti.

Nechajte to na nás. Máme vášeň pre prácu, ktorú robíme, a pre služby, ktoré poskytujeme.

Adresa spoločnosti

Andrea Machajová ANDR
Hlavná 249/209
032 02 Závažná Poruba