Pracovník v menšom sklade v Nitre - Balič / Picker (aj bez skúseností a VZV preukazu)

HR Style s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nitra Region
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 1 200 EUR/mesiacbonusy, prémie
  • Termín nástupu: Ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Otvorené pozície:

Picker ( nie je potrebný VZV preukaz, vhodné pre absolventov)
Zásobovač ( možnosť školenia a získanie VZV preukazu )
Skladník ( potrebný VZV preukaz)
Pomocný pracovník ( nie je potrebný VZV preukaz, vhodné pre absolventov)

- práca je vhodná pre mužov, aj absolventov
- picking
- pomocné práce v sklade

- nástup priamo do kmeňového stavu spoločnosti
- práca na 3 zmeny
- práca na TPP
- stravné lístky
- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- stabilné pracovné miesto

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Medzinárodná spoločnosť zameraná na skladovanie komponentov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Prax na pozícii/v oblasti

skladu / výroby

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- bez zabezpečenej dopravy ( nutnosť vlastnej dopravy) - priemyselný park v Nitre
- schopnosť manuálnej práce
- dobrý zrak
- ochota pracovať

Ponúkame služby v oblasti vyhľadávania a výberu zamestnancov, od vstupných pohovorov, až po zabezpečenie personálnej i administratívnej agendy. Naše služby poskytujeme v rámci Slovenskej republiky.

Záleží nám na kvalite, a preto sa snažíme kandidátov spoznať a poradiť správny výber pracovnej pozície. Pre klientov zabezpečujeme správnych ľudí pre technické pozície, pozície do výroby, administratívy, či manažmentu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.