Purchaser / Nákupca (máš obchodného ducha? skvelá práca v administratíve!)

HR Style s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nitra Region
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 600 EUR/mesiacMinimálna garantovaná mzda je 1600€, no výška mzdy závisí predovšetkým od skúsenosti, v prípade naplnenia našich očakávaní, môže mzda porásť po dohode vyššie

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme posilu so skúsenosťami v nákupe ( operatívny nákup v automotive)
Náplň práce:
- nákup tovaru a služieb (priamy/nepriamy materiál)
- tvorba štatistík a reportov
- vyhľadávanie potenciálnych dodávateľov, riadenie tendrov
a vyhodnocovanie ponúk od dodávateľov
- hodnotenie dodávateľov
- komunikácia s ostatnými oddeleniai
- obsluha ERP systému
- kreativita v prinášaní nových návrhov a nápadov

- mzda od 1600€ brutto
- priateľské pracovné prostredie
- možnosť budovať a tvoriť
- motivujúce finančne ohodnotenie
- ročný bonus
- možnosť kariérneho rastu a osobnostného rozvoja

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Výrobca komponentov pre automobilový priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

Nákupca

Počet rokov praxe

2

* Znalosť anglického jazyka na pokročilej úrovni podmienkou, znalosť nemeckého jazyka výhodou
* Skúsenosti v oblasti nákupu v automotive segmente aspoň 2 roky
* Technické a analytické myslenie
* Samostatnosť pri riešení úloh a flexibilita
* Teamový hráč
* Samostatnosť, flexibilita, zodpovednosť
* Vyjednávacie schopnosti

Ponúkame služby v oblasti vyhľadávania a výberu zamestnancov, od vstupných pohovorov, až po zabezpečenie personálnej i administratívnej agendy. Naše služby poskytujeme v rámci Slovenskej republiky.

Záleží nám na kvalite, a preto sa snažíme kandidátov spoznať a poradiť správny výber pracovnej pozície. Pre klientov zabezpečujeme správnych ľudí pre technické pozície, pozície do výroby, administratívy, či manažmentu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Adresa spoločnosti

Golianova 52
949 11 Nitra