Pridať inzerát

Výrobný pracovník s technickými zručnosťami / Technik

HR Style s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Vráble
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 050 EUR/mesiacosobné odmeny, bonusy , príplatky
  • Termín nástupu: Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výroba výrobkov podľa pokynov nadriaďeného
Nastavovanie strojov pre výrobu vlákien
Čítanie technickej dokumentácie
Čistenie strojov
Udržiavanie poriadku
Práca na 3 zmeny

Kvartálny bonus
Odmena 20% závislá od dochádzky
Profesionálne zaškolenie
Kariérny postup, možnosť postupu na vyššiu pozíciu
Stravné
Práca v medzinárodnej rýchlo sa rozvíjajúcej spoločnosti

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť patrí k lídrom na trhu vo výrobe a dodávkach akustických systémov a kobercových textílií do osobných automobilov (soft trim).

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technický smer

Počet rokov praxe

Nastavovanie strojov / lisov
1

technické zručnosti
čítanie technickej dokumentácie
logické myslenie

Ponúkame služby v oblasti vyhľadávania a výberu zamestnancov, od vstupných pohovorov, až po zabezpečenie personálnej i administratívnej agendy. Naše služby poskytujeme v rámci Slovenskej republiky.

Záleží nám na kvalite, a preto sa snažíme kandidátov spoznať a poradiť správny výber pracovnej pozície. Pre klientov zabezpečujeme správnych ľudí pre technické pozície, pozície do výroby, administratívy, či manažmentu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Adresa spoločnosti

Golianova 52
949 11 Nitra