Sales specialist - kamery a bezpečnostné systémy pre BB/Žilina

HR Innovations, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Banská Bystrica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiacVýška mzdy sa odvíja od skúsenosti a schopnosti kandidáta, okrem nej prislúcha veľmi zaujímavý finančný bonus, ktorý môže činiť viac ako 200% základnej zložky mzdy.
  • Termín nástupu: ASAP, dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte skúsenosť s predajom kamier, bezpečnostných systémov alebo SW riešení? Zaujímajú Vás nové technológie a ste technický typ obchodníka? Tak táto ponuka Vás isto zaujme.

Vaša náplň práce by bola:
- nastavenie a rozvoj obchodu v oblasti kamerových a bezpečnostných systémov
- navrhovanie a zaisťovanie dodávky produktov a služieb
- koordinovanie aktivít s centrálou spoločnosti v Nemecku
- nastavovanie a riadenie spolupráce s existujúcou predajnou sieťou partnerov

- príležitosť rastu
- motivačná bonusová schéma - bonus môže činiť viac ako 200% základnej mzdy
- skvelý tím skúsených profesionálov
- služobné auto aj na súkromné účely
- tréningy
- skrátená pracovná doba v piatok
- iné športové a zdraviu prospešné aktivity
- teambuilding
- finančné odmeny pri životných a pracovných jubileách

V prípade, že máte záujem a máte potrebné skúsenosti, prosím aby ste nám zaslali Váš životopis na adresu info@hrinnovations.sk.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Našim klientom je stabilná a úspešná medzinárodná obchodná spoločnosť pôsobiaca na Slovensku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

- aspoň 3 ročné obchodné skúsenosti z oblasti predaja kamerových, bezpečnostných systémov, alebo príbuzných technológií
- pokiaľ nemáte skúsenosti z uvedených oblastí, mala by byť oblasť kamerových a bezpečnostných systémov Vašim koníčkom - vedieť to preukázať
- Znalosť oblasti IT (najmä vyťažovanie, digitalizácia, DMS) je výhodou
- Základné znalosti analýzy, prevodu, spracovania alebo ukladania MxPEG audio / video streamov sú výhodou
- angličtina - mierne pokročilá - schopnosť absolvovať školenie v angličtine a občas sa dohovoriť
- bydlisko na Strednom alebo Severnom SK (preferujeme BB alebo Žilinu) a ochota cestovať
- aktívny prístup, drive
- skvelé komunikačné a vyjednávacie schopnosti
- pozitívne myslenie

HR Innovations poskytuje poradenské služby v oblasti riadenia ľudských zdrojov pre firmy aj individuálnych klientov.
Pre firemných klientov poskytujeme špecializovaný recruitment a headhunting na pozície špecialistov a manažmentu, recruitment outsourcing, recruitment tréning a kariérne poradenstvo.
Pre individuálnych klientov poskytujeme kariérové poradenstvo - komplexný manažment kariéry pre lepšie uplatnenie sa na trhu práce - nájdenie vhodného smerovania pri zmene práce, orientácia na trhu práce, komplexná podpora až úspešné nájdenie novej práce.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec

Adresa spoločnosti

Pernecká 37
84104 Bratislava