Pridať inzerát

Supervizor výroby Automotive / Production Unit Supervisor

HR Direct

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha-východ, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 45 000 - 70 000 EUR/měsícPři relokaci nabízíme nástupní bonus

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

-Realizace výstupů výroby v souladu se speciálními požadavky zákazníka v daném termínu, při maximální efektivitě a minimálními náklady
- Implementace principů štíhlé výroby a neustálého zlepšování
- Vypracovávání dílčích koncepčních a systémových řešení projektů nebo vzniklých problémů, ve způsobu řízení převládání vedení a dozorování
- Odpovídání za náběh nových projektů do sériové výroby (plánování aktivit, plánování zdrojů výroby)
- Hodnocení pracovních povinností včetně návrhu na mzdové ohodnocení
- Účastnění se personálního výběru přímo řízených pracovníků
- Plánování a řízení každodenních činností výrobního týmu
- Kontrola činnosti podřízených a dodržování předpisů bezpečnosti práce a ochrany zdraví pracovníků
- Odpovídání za řízení, kontrolu a pravidelné hodnocení výkonnosti podřízených
- Odpovídání za dodržování standardů kvality ve výrobě, iniciování opatření na zlepšení kvality
- Dodržování zásad PO, OŽP a BOZP vyplývající ze všeobecných zásad bezpečnosti práce a Zákoníku práce § 106
- Zajišťování funkční a pracovní adaptace zaměstnanců na stávající a předpokládané kvalifikační struktury
-Dodržování pravidla metody 5S
- Koordinace a vedení týmu
-Zodpovídání za plnění požadavků IATF 16949 a specifických požadavků zákazníků

Zaměstnanecké výhody, benefity

- pracovní doba 37,5 hodin týdně (i u THP, flexibilní pracovní doba - pevně 9:00 - 14:30)
- cafeteria systém 700,- Kč/měsíčně (po zkušební době)
až 18.000,- Kč roční prémie s listopadovou výplatou
- dotované závodní stravování (až 55% z ceny jídla)
700,- Kč/měsíčně příspěvek na penzijní připojištění (po zkušební době)
- 1 týden dovolené nad rámec zákonem stanoveného rozsahu (5 týdnů)
- odměny až 30.000,- Kč do kafeterie za doporučení známého na pracovní pozici
- věrnostní odměny za 3 a více let pracovního poměru ve společnosti
- soutěže a akce pro zaměstnance (Den otevřených dveří, soutěže o vstupenky na kulturu a zážitky atp.)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Společnost je technologický koncern s celosvětovou působností dodávající systémy pro osobní automobily, užitková vozidla a průmyslové technologie.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začátečník (A2) nebo Německý jazyk - Začátečník (A2)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Praxe min. 3 roky
- Vzdělání nejlépe SŠ/VŠ technického zaměření
- AJ nebo NJ - úroveň A2
- MS Office - uživatelská znalost
- SAP
- znalost výkresové dokumentace
- ŘP sk. B
- Zkušenosti s vedením týmu
- Zkušenosti s pravidelným absolvováním auditů a zodpovědností za přípravu
- Silné organizační a koordinační schopnosti
- Pozitivní přístup k systémové práci
- Schopnost motivovat a rozvíjet jednotlivce
- Background v automotive průmyslu výhodou

Naší hlavní filozofií je 3 win strategie založené na spokojenosti klienta, kandidáta i naší agentury práce. Naším cílem je dlouhodobá spolupráce založena na hledání pro klienta dle jeho požadavků nejen tady a teď, ale i v souladu s jeho vizí v budoucnu. Proto je nezbytné dobře se seznámit s firmou a jejími záměry a potřebami, abychom se vyvarovali možných rizik. Jsme partnerem na dlouhou trať.