Pridať inzerát

Vodič sk. B - servisný technik mobilných toaliet

HR Development Group s. r. o.

  • Miesto práce: Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 340 - 1 750 EUR/mesiaczákladná zložka, + presne stanovené mesačné odmeny + odmeny za víkend tvoria plat do výšky 1750,-€/mesiac
  • Termín nástupu: Dohoda
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta exkluzívne hľadáme kandidáta na pozíciu:
Vodič skup. B - servisný technik mobilných toaliet.
Spoločnosť nášho klienta vznikla v roku 2009 výhradne so Slovenskou kapitálovou účasťou a so stabilným finančným zázemím. Je charakteristická činnosťami ako krátkodobé, individuálne prenájmy sanitárnej techniky, až po veľké akcie zamerané pre široké spektrum návštevníkov.
Pracovná náplň:
• Rozvoz tovaru a WC kabín
• Zabezpečenie nakládky a vykládky tovaru a WC kabín
• Komunikácia so zákazníkmi (napr. so stavebnou firmou s organizátormi športových podujatí, veľkých akcií - festivalov )
• Vykonávanie údržby a drobných opráv na služobnom aute
• Údržba a čistenie WC kabín
• Rozvoz po NR, TT kraji a blízke okolie
• Rozvoz cez víkend max 4-5 hod - občas

• Práca v silnej a stabilnej spoločnosti
• Zaujímavá práca - zaujímaví klienti
• Služobný automobil
• Zabezpečené pracovné oblečenie
• Zabezpečený pitný režim, drobné nákupy súvisiace s prácou.
• Zaujímavé odmeny, vianočné odmeny

Ak Vás táto ponuka zaujala a vyhovujete daným kritériám, zašlite nám svoj štruktúrovaný
životopis, spolu so súhlasom so spracovaním osobných údajov, na doleuvedenú emailovú adresu. Váš profil nezasielame ďalej klientovi bez našej ďalšej komunikácie a Vášho súhlasu. Naša komunikácia je diskrétna.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Vodič

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Vodičské osvedčenie skupiny B
• Zodpovednosť
• Časová flexibilita
• Spoľahlivosť
• Ochota cestovať
• Lojalita - obojstranná výhoda

Spoločnosť HR Development Group sa špecializuje na poskytovanie nadštandardných personálno-poradenských služieb v oblasti ľudských zdrojov. Poskytuje v krátkom čase spoľahlivé a kvalitné služby, výberom „správnych ľudí na správne miesta“. Obsadzuje množstvo pracovných pozícií, od tých najnižších až po top manažment. Naša komunikácia s partnermi a kandidátmi je samozrejme diskrétna.