Pridať inzerát

Bratislava HR asistent a náborár do kmeňa

HR Business, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 - 1 200 EUR/mesiac+13. plat /odmena/
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• vyhľadávanie, selekcia a nábor zamestnancov
• písomná, telefonická a osobná komunikácia
• koordinácia celého náborového procesu
• správa a aktualizácia databázy uchádzačov
• budovanie vzťahu s zamestnancami a klientmi
• komunikácia s klientmi na dennej báze, pravidelné návštevy
• podpora a poradenstvo pre zamestnancov a klientov
• účasť na onboardingu a outboardingu zamestnancov
• zverejňovať pracovné ponuky, na pracovných portáloch a posty na sociálnych sieťach
• vykonávanie iných činnosti podľa potreby
• reporting

• Práca je na hlavný pracovný pomer na plný úväzok 800€ fix brutto + 400€ variabil
• V prípade záujmu možnosť pracovať aj na živnosť 1000€ fix brutto + 800€ variabil
+ V oboch prípadoch + 13. plat /odmena vo forme pomernej časti mzdy podľa výkonu po odpracovaní 1 roka/

• Notebook
• Mobilný telefón
• Práca v mladej a rastúcej spoločnosti
• Flexibilná pracovná doba
• Práca po zaškolení možnosť 2 dni v týždni práca z domu
• Možnosti kariérneho rastu a sebarealizácie
• MultiSport karta
• Školenia, tréningy online
• Práca v príjemnom kolektíve
• Teambuildingy

Poprosíme o zaslanie životopisu v Slovenskom a Anglickom jazyku.

Vaše životopisy posielajte na e-mailovú adresu: praca@hrbusiness.sk .
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie a prejavený záujem.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Pracovnú pozíciu obsadzujeme pre našu spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Psychológia, Sociológia, Marketing

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Canva - Pokročilý
Adobe Photoshop - Základy
Facebook - Pokročilý
Facebook Messenger - Pokročilý
LinkedIn - Pokročilý
Instagram - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

práca v oblasti personalistiky výhodou

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

dôslednosť
cieľavedomosť
flexibilita
komunikatívnosť
zmysel pre detail
drive
ochota učiť sa
skúsenosti s komunikáciou cez telefón

Hľadáte zamestnancov? Ste tu správne! Hľadáte zamestnanie?
Ste tu správne!
My sme HR Business, sme tu, aby sme Vám pomohli. Poskytujeme kompletnú starostlivosť klientom, ktorí hľadajú vynikajúcich zamestnancov. Nezabúdame na zamestnancov, ktorým poskytujeme kompletnú starostlivosť v nájdení vynikajúcich zamestnávateľov. Našou prácou je, aby ste Vy boli šťastní a spokojní. Spoločnosť bola založená v roku 2019 a je držiteľom povolenia na sprostredkovanie zamestnania za úhradu

Adresa spoločnosti

Blagoevova 9
851 04 Bratislava