Pridať inzerát

Vodič automobilovej cisterny

HOYER Slovenská republika, s.r.o.

  • Miesto práce: Slovensko, Maďarsko, Rakúsko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 4,5 EUR/hod.diéty tuzemské a zahraničné, prípadné nadčasy a príplatky preplácame podľa platných zákonov a predpisov
  • Termín nástupu: 01.02.2021

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vodič automobilovej cisterny na prepravu kvapalných technických plynov (kyslík, dusík, vodík, CO2) v SR a aj v rámci Európy. Obsadzuje sa miesto na pozíciu "striedač" t.j. vodič po zaškolení bude podľa potreby jazdiť všetky druhy plynov. Miesto výkonu práce: Bratislava

13. plat, pitný režim, príspevok na nákup hygienických potrieb

Prosím zašlite e-mailom životopis a motivačný list. Vybraných záujemcov pozveme na pohovor.
Zaslaním životopisu uchádzač súhlasí s tým aby spoločnosť HOYER Slovenská republika s.r.o. spracovala údaje uvedené v životopise. Poskytnuté osobné údaje budú spracovávané výlučne v našej spoločnosti výhradne pre potreby evidencie uchádzačov o zamestnanie po dobu 6 mesiacov a následne budú zlikvidované. V prípade žiadosti o ukončenie spracovávania pred uvedeným termínom, nám to písomne oznámte.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

C, D, E

Počet rokov praxe

vodič
3

Prax vo vedení ťahačov, platné ADR osvedčenie, KKV, psychotesty.
- zodpovednosť, presnosť a pracovitosť

Slovenská pobočka nadnárodného koncernu HOYER. Preprava skvapalnených technických plynov v cisternách a vo fľašiach. Podrobné informácie o spoločnosti sú uvedené na stránke www.hoyer-group.com

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

HOYER Slovenská republika, s. r. o.
Chalupkova 9
819 44 Bratislava