Pridať inzerát

Výrobný inžinier so zameraním na výrobné technológie

HOVAL, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Istebné
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 400 EUR/mesiacuvedená mzda je minimálna mesačná základná mzda, závisí od skúsenosti kandidáta + mesačné prémie 0 - 8% základnej mzdy , mesačný dochádzkový bonus 0 - 90 €, stravný lístok 4,5 € / deň, bonus za odpracované roky.
  • Termín nástupu: Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Procesná a technická podpora výrobných oddelení
Zlepšovanie výrobného toku, toku materiálov, layoutov (so zameraním na výrobné technológie)
Modelovanie a simulácia strojových a montážnych technológií / automatizácia montážnych liniek
Vypracovávanie konceptov a špecifikácií výrobných technológií s ohľadom na ich najlepšie využitie
Kľúčová pozícia v procese spätnej väzby pripravenosti výroby pri nábehu nových produktov alebo ich zmien
Identifikácia miest na zlepš. prestojov, zvýšení produktivity a výkonnosti
Podpora tímu údržby pri hľadaní príčin prestojov a porúch zariadení
Riešenie úloh identifikovaných pri operatívnych výrobných poradách (MDI)
Analýza príčin nezhôd vzniknutých z výrobných procesov, kooperácie s tímom kvality
Aktívna pomoc pri aktualizácii výrobnej dokumentácie a postupov
Sledovanie trendov vývoja priemyselných technológií

Benefity budú odprezentované na pracovnom pohovore.

Minimálne 5 ročná prax v oblasti výrobného a procesného inžinierstva (špecifikácia strojov a zariadení, montáže)
Skúsenosť s investičnými projektami
Znalosť anglického jazyka
Znalosť práce so SAP - výhodou
Vaše CV prosíme zaslať aj v Anglickom jazyku

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.1.2022 (ostáva ešte 10 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické vzdelanie (najmä odbor automatizácia, mechatronika, robotizácia, obrábacie technológie kovov rezaním laserom, vysekávaním ohýbaním)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
SAP - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Výrobný alebo procesný inžinier (špecifikácia strojov a zariadení, technológií a montáže).

Počet rokov praxe

5

Tvorivé a praktické myslenie
Komunikatívnosť, dôveryhodnosť
Strategické myslenie
Otvorená spolupráca ostatnými oddeleniami a medzinárodným tímom

Hoval je jednou z popredných medzinárodných spoločností pre riešenia vnútornej klimatizácie. Viac ako 75 rokov skúseností nás neustále motivuje k navrhovaniu inovatívnych systémových riešení. Vyrábame kompletné systémy pre vykurovanie, chladenie a vetranie do viac ako 50 krajín.

Našu zodpovednosť za životné prostredie berieme vážne. Energetická účinnosť je srdcom našich vykurovacích a ventilačných systémov, ktoré navrhujeme a vyvíjame.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov