Pridať inzerát

Konštruktér vykurovacej techniky

HOVAL, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Istebné
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 390 - 1 590 EUR/mesiaczákladná mesačná mzda - v závislosti od skúseností kandidáta, + osobné ohodnotenie, dochádzkový bonus, bonus za odpracované roky, stravné lístky v hodnote 4,2 € / za 8 hodín
  • Termín nástupu: Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Konštrukcia nových produktov
- Spolupráca pri vývoji
- Starostlivosť o existujúce produkty
- Tvorba 3D návrhov a konštrukčných výkresov pre jednotlivé diely a zostavy
- Tvorba a údržba výrobnej dokumentácie
- Návrh a konštrukcia konceptov, funkčných vzoriek, prototypov, nultých sérií podľa projektového plánovania
- Tvorba modelov vo formáte STP, DXF, PDF
- Podpora projektového manažéra a inžiniera
- Tvorba, aktualizácia a optimalizácia SAP kmeňových dát produktového portfólia
- Spracovanie zmien
- Riešenie reklamácií súvisiacich s konštrukciou
- Definovanie a označenie náhradných dielov po dohode s projektovým manažérom

- práca v zahraničnej spoločnosti pôsobiacej 17 rokov na Slovensku
- flexibilná pracovná doba
- sociálny program nad rámec ZP dohodnutý v Kolektívnej zmluve
- iné

Vaše životopisy posielajte v Slovenskom a v Anglickom alebo Nemeckom jazyku.
Kontaktovať budeme len tých kandidátov, KTORÍ BUDÚ SPĹŇAŤ VYŠŠIE UVEDENÉ POŽIADAVKY!

Ďakujeme

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2021 (ostáva ešte 10 dní)

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárske alebo HVAC

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
CATIA - pokročilý
SAP - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Dobré užívateľské zručnosti s 3D CAD programami - PODMIENKOU
- aktívna znalosť Anglického alebo Nemeckého jazyka PODMIENKOU
- Znalosť metód moderného vývoja produktov podľa zadania - výhodou
- Znalosť so zaobchádzaním s PLM - výhodou
- skúsenosti s konštrukciou pri spracovaní plechu - výhodou
- základná znalosť práce so SAP/ R3 - výhodou
- znalosť príslušných noriem - výhodou
- CATIA V5 R20 - výhodou

Spoločnosť vyrába kotly na ústredné vykurovanie (na spaľovanie plynu, dreva a oleja) a vzduchotechniku.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Pod Javorkom 264
027 53 Istebné