Pridať inzerát

Inžinier kvality

HOVAL, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Istebné
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: základná mzda 930,- € brutto, ostatné zložky mzdy budú odkomunikované pri osobnom pohovore (cca 220,- € brutto)
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Systémovými aktivitami znižuje výrobnú chybovosť a zabraňuje zmätku
- Zodpovedá za riadenie nezhodného výrobku od zákazníka v procese výroby ako aj na výstupe z organizácie
- Zabezpečuje riadenie, analýzu a riešenie externých reklamácií
- Rieši internú chybovosť a zodpovedá za jej systémové znižovanie a štatistické vyhodnocovanie v rámci nastavených cieľov KPI
- V spolupráci s poverenými pracovníkmi iných úsekov, zabezpečuje analýzu koreňových príčin a následné nápravné a preventívne akcie pri riešení interných, externých nezhôd, reklamácií od zákazníkov a vykonáva pravidelné monitoring efektivity prijatých nápravných opatrení
- Vykonáva interné audity a spolupracuje pri príprave auditov.
- Zabezpečuje aktuálnosť a správnosť dokumentov kvality v systéme QMS.
- Zabezpečuje tvorbu certifikátov
- Udržuje aktuálnosť záznamov kvality v SAP
- iné

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

základná mzda 930,- € brutto, ostatné zložky mzdy budú odkomunikované pri osobnom pohovore (cca 220,- € brutto)

- Práca v stabilnej zahraničnej spoločnosti etablovanej na Slovensku 14 rokov
- Zaškolenie
- Výhody nad rámec ZP dohodnuté v KZ

Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí vyhovujú našim požiadavkám. Ďakujeme

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.9.2019 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické zameranie (strojárske, elektrotechnické, materiálovo-technologické)

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SAP - základy
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- pokročilá znalosť práce so SAP výhodou
- odolnosť voči stresu
- zodpovednosť a samostatnosť
- precíznosť a komunikatívnosť
- spoľahlivosť a flexibilita

Spoločnosť vyrába kotly na ústredné vykurovanie (na spaľovanie plynu, dreva a oleja) a vzduchotechniku.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Pod Javorkom 264
027 53 Istebné

Kontakt

Kontaktná osoba: Radim Kralovenský
Tel.: 043/5831617, 043/ 5831600
E-mail: poslať životopis