Pridať inzerát

Obchodný manažér

HOUR, spol. s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: M. R. Štefánika 33, Žilina
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 100 EUR/mesiac- mzda je závislá od skúseností uchádzača, - mzda je zložená z fixnej čiastky + provízií z predaja
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš už skúsenosti s predajom informačného systému, alebo podobných služieb?
Alebo si dlhodobo kľúčovým užívateľom IS a cítiš v sebe potenciál obchodného manažéra?
Do nášho obchodného tímu hľadáme ostrieľaného kolegu/kolegyňu.

Náplň práce:
- zabezpečovanie profesionálnej starostlivosti o stálych zákazníkov,
- aktívna komunikácia s týmito zákazníkmi za účelom upevnenia a rozvoja obchodných vzťahov,
- zabezpečenie neustáleho prísunu nových zákazníkov,
- prezentácie produktov a služieb, návrhy zmlúv,
- riadenie obchodných prípadov, vyjednávanie obchodných podmienok,
- a i.

Info o našej firemnej kultúre nájdeš na: https://www.cocuma.sk/company/hour/

- motivujúce finančné ohodnotenie,
- flexibilný pracovný čas,
- príležitostná práca z domu,
- príspevok zamestnávateľa na stravovanie nad rámec Zákonníka práce,
- príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové poistenie,
- príspevok zamestnávateľa zo sociálneho fondu na rôzne aktivity,
- príspevok na vstupy na športoviská a relax centrá s Multisport kartou,
- samozrejmosťou je Notebook a mobil,
- zabezpečený pitný režim na pracovisku,
- sick day,
- vzdelávanie a firemná knižnica,
- eventy a teambuildingy rôzneho druhu.

Ak ťa naša ponuka zaujala, neváhaj poslať svoj životopis, prípadne nás kontaktuj emailom, telefonicky.
Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za záujem pracovať v našej spoločnosti.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2021 (ostáva ešte 23 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- predchádzajúce skúsenosti na pozícií Obchodného manažéra podmienkou,
- predchádzajúca skúsenosti s predajom informačného systému, alebo služieb/produktov podobného zamerania podmienkou,
- znalosť HR problematiky výhodou,
- samostatnosť,
- cieľavedomosť,
- zodpovednosť.

Už od roku 1993 vyvíjame, implementujeme a zabezpečujeme aktívnu podporu pre naše vlastné riešenia, ktoré napomáhajú k efektívnejšiemu fungovaniu mnohých slovenských spoločností.

Náš tím tvoria ľudia, ktorí majú za sebou roky praxe, skúsenosti, odborné vzdelanie a ochotu pomôcť a poradiť vždy, keď je to potrebné. Spokojnosť našich zákazníkov je a bude pre nás vždy na prvom mieste.

Hlavnými oblasťami, ktoré zastrešujú naše riešenia, sú riadenie ľudských zdrojov a s ním súvisiace agendy: personalistika, mzdy a dochádzka, a oblasť účtovníctva.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Ivana Pohanková
Tel.: +421905510879
E-mail: poslať životopis