Pridať inzerát

Back Office Asistent/ka

Hotovo

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Štúrova 44, Košice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4 EUR/hod.Platové podmienky sa odvíjajú od doterajších skúseností uchádzača/čky.
  • Termín nástupu: asap
  • Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Administratíva:
- administratívne práce pre zabezpečenie plynulého chodu kancelárie spoločnosti
- vybavovanie telefonickej, poštovej a emailovej komunikácie
- asistenčné práce vedeniu spoločnosti
- práca na PC, práca s dokumentmi (online&offline)
- prieskum trhu, vyhľadávanie a porovnávanie ponúk na základe požiadaviek
- vytváranie objednávok
- podieľať sa na spracovaní došlých faktúr
- archivácia zmlúv/dokumentov
- vedenie knihy jázd
- kontrola čerpania dovoleniek, kontrola nahlasovania sezónnych dovoleniek
- evidencia dochádzky zamestnancov, objednávanie stravovacích lístkov
- podieľať sa na vybavovaní pracovných ciest
- evidencia inventáru
- administrácia benefitov (vzdelávacie kurzy, príspevok na parkovanie,..)

Organizácia:
- koordinácia návštev, občerstvenie, dopĺňanie skladových zásob, nákupy
- spolupráca/komunikácia s dodávateľmi, ktorí zabezpečujú základné služby/vybavenie kancelárie, servisnými spoločnosťami
- pomoc pri organizovaní firemných akcií a aktivít Hotovo (meetups, vianočný večierok, teambuilding-y, spoločné raňajky...)
- vybavovanie dennej agendy aj v exteriéri: zbehnúť na poštu a popritom nestratiť ani 1 obálku ;-)
- spolupráca a komunikácia s ostatnými oddeleniami spoločnosti
- … rôzne menšie či väčšie úlohy vyplývajúce z denného života v našom HOTOVO :)

Pri aplikovaní na túto pozíciu zadajte text „Back Office Asistent/ka“ do predmetu emailu. Pomôžete nám rýchlejšie spracovať vašu žiadosť. Okrem životopisu môžete pripojiť aj ľubovoľný dodatočný materiál, ktorým priblížite svoje skúsenosti alebo motiváciu k novému job-u. :)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonómia, Humanitné odbory

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

MS Office - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Skúsenosť s administratívnou prácou vítaná.

- komunikatívny typ, v jadre spoľahlivý perfekcionista
- schopnosť zvládať administratívu za PC, aj vybavovačky v meste na úradoch / v obchodoch
- znalosť slovenského jazyka aj v písanej komunikácii na vysokej úrovni
- zodpovednosť k prideleným úlohám bude náležite odmenená :)

Od típkov 15+ v biznise až po namakaných študákov.

Fungujeme od roku 2010 a zameriavame sa hlavne na dodávku kompletných softvérových riešení, integráciu systémov, dlhodobý outsourcing a tvorbu vlastných produktov.

Máme zastúpenie na štyroch kontinentoch a spolupracujeme so špičkovými firmami hlavne z US, EU a Austrálie.

Spájame stabilitu veľkých hráčov a pestrý život malých začínajúcich firiem pod jednou strechou. A v tom je trik.

Sedíme na Štúrovej, v hangári vedľa umývačky áut. Mrkni na náš web a FB, alebo sa rovno zastav. :)

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Hotovo s. r. o.
Štúrova 44
040 01 Košice