Pridať inzerát

Raňajkový kuchár

Hotel Zlatý Kľúčik

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nitra
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 400 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: asap
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za plynulý a bezproblémový priebeh raňajok
- príprava a varenie raňajkového sortimentu priamo pred hosťami
- zabezpečenie kvality pripravovaných pokrmov a presné dodržiavanie receptúr
- komunikácia a starostlivosť o hostí
- udržiavanie čistoty pracoviska, dodržiavanie prísnych hygienických štandardov HACCP, prevádzkových zásad a bezpečnostných predpisov
- objednávanie raňajkového tovaru a surovín
- vyhotovovanie odpisov

- práca v mladom kolektíve a v príjemnom prostredí luxusného štvorhviezdičkového hotela
- možnosť kariérneho rastu
- strava zabezpečená v hotelovej kantíne
- možnosť využitia hotelového fitness a wellness centra
- bezplatné kurzy anglického jazyka
- zamestnanecké zľavy

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Za všetky zaslané životopisy vopred ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

- kreativita
- zodpovednosť
- skúsenosť s prácou v hoteli vyššej kategórie výhodou, nie podmienkou
- ochota učiť sa a pracovať
- silná orientácia na zákazníka
- prívetivé a ochotné správanie, príjemné vystupovanie
- zmysel pre poriadok a precíznosť

Hotel Zlatý Kľúčik je 4-hviezdičkový Boutique hotel, ktorý prešiel kompletnou rekonštrukciou a svojim klientom ponúka komplexné služby v rámci ubytovania, cateringu, konferenčných či svadobných priestorov a súčasťou je tiež novovybudované SPA. Svojou polohou, jedinečnosťou a výnimočnými exkluzívnymi priestormi je lákavým miestom nielen pre biznis klientelu, ale pre všetkých hostí, ktorí si chcú užiť pridanú hodnotu excelentných služieb s výhľadom na panorámu Nitry. Vďaka dlhoročnej tradícii je Hotel Zlatý Kľúčik stabilnou súčasťou hotelového a gastronomického segmentu na Slovensku.

Adresa spoločnosti

Svätourbanská 27
949 01 Nitra