Pridať inzerát

Údržbár/ správca od 1200 Eur v Skalici!

Hotel sv. Ludmila****

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Skalica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiacponúkame 1200 Eur/brutto pri plnom pracovnom úväzku 40h týždenne
  • Termín nástupu: ihneď, príp. dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho malého kolektívu hľadáme Údržbára Hotela sv. Ludmila**** v Skalici. Vašou náplňou práce budú:
- technické a údržbárske práce v priestoroch hotela (aj cez víkendy)
- manuálne práce pri udržiavaní vnútorných priestorov hotela (drobné opravy a stavebné práce)
- starostlivosť o vonkajšie priestory hotela - kosenie, upratovanie
- koordinácia externých dodávateľov (vodo a elektroinštalácie, vzduchotechnika, plynová kotolňa, zdvíhacie zariadenia)

príjemné pracovné prostredie
výrazné zľavy pre zamestnancov na rodinné oslavy
práca vhodná aj pre aktívnych dôchodcov

Vopred ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našom tíme Hotela sv. Ludmila**** v Skalici.
Kontaktovať budeme iba kandidátov, ktorí spĺňajú požadované kritériá. Všetky životopisy budú po ukončení výberového konania skartované v súlade so zákonom 18/2018 a GDPR. Bližšie informácie o spracovaní Vašich osobných údajov si môžete pozrieť na https://www.hotelsvataludmila.sk/gdpr/

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

údržbár, technická správa hotela

Počet rokov praxe

3

-samostatnosť, zodpovednosť
-praktické myslenie a zručnosť
-flexibilita (ochota pracovať cez víkendy)
-preferujeme kandidátov z lokality Skalica a blízke okolie
-nástup IHNEĎ, najneskôr 1.10.2021

Hotel sv. Ludmila**** je situovaný v tichom prostredí lesoparku, neďaleko historického centra mesta Skalica. Všetky priestory sú navrhnuté a zariadené tak, aby sa u nás hostia cítili ešte lepšie ako doma. Náš 4-hviezdičkový business hotel poskytuje kompletné wellness, reštauračné, ubytovacie a kongresové služby.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Tehelňa 2595/40
909 01 Skalica