Pridať inzerát

Manažér recepcie

Hotel SITNO ****

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Hotel Sitno, Vyhne
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 - 1 800 EUR/mesiacmzda v závislosti od skúseností a schopností kandidáta
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečiť a riadiť činnosti recepcie , zabezpečenie plynulého ubytovania a odubytovania klientov, administratívne činnosti a príprava podkladov pre ekonomické oddelenie, zabezpečenie a organizácia činností spojených s ubytovacou časťou hotela .Zabezpečuje dodržiavanie štandardov na svojom úseku, zodpovedá za plnenie úloh a ekonomických výsledkov, komunikuje a stará sa o spokojnosť hostí v rámci ubytovacej časti hotela. Zabezpečenie potrebných administratívnych činnosti (daň obce, nahlasovanie na cudzineckú políciu, štatistiky, denné reporty, podklady pre fakturáciu, spracovanie dochádzky a mzdových podkladov za ubytovací úsek.

Byť súčasťou TRINITY HOTELS & RESORTS je VÝHODA aj pre tieto dôvody:
• dynamická, zaujímavá a rozmanitá práca v atraktívnom prostredí hotela Sitno,
• takmer neobmedzený priestor na sebarealizáciu,
• priateľský tím ľudí, množstvo šikovných kolegov a férová firemná kultúra,
• zaujímavé možnosti ďalšieho vzdelávania a odborného rastu,
• možnosť ubytovania v novopostavených priestoroch určených len pre našich zamestnancov v blízkosti hotela Sitno,
• pravidelné firemné akcie,
• bezplatný pobyt pre 2 osoby na 2 noci s polpenziou v jednom z hotelov
skupiny TRINITY HOTELS & RESORTS po odpracovaných 6 mesiacoch a každý nasledujúci rok,
• možnosť zvýhodneného využívania športových a relaxačných hotelových služieb,
• neobmedzený bezplatný vstup do AQUAPARKU Senec ..

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Cestovný ruch

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

hotelierstvo,recepcia

Počet rokov praxe

3

- znalosť rezervačného systému Horec,
- prax v hotelierstve ,
- vysoké pracovné nasadenie,
- vynikajúce riadiace a organizačné schopnosti,
- komunikatívnosť a príjemné vystupovanie,
- zodpovednosť, samostatnosť a flexibilita.

• Schopnosť vyjadriť presvedčivé praktické riešenia.
• Schopnosť vyrovnať sa so súčasnými problémami a predvídať budúce výzvy.
• Musí mať osobnú sebadôveru pre úspešné kontakty tvárou v tvár s jednotlivcami a skupinami.
• Má mať dobrú vnímavosť voči ostatným ľuďom.
• Je organizátor a má schopnosť plánovať.
• Spĺňa všetky technické a procedurálne požiadavky práce.

Hotel SITNO **** Forest Resort je situovaný v malebnej prírode Štiavnických vrchov. Svojou polohou necelých 6 km od hlavnej dopravnej spojnice miest Bratislava a Banská Bystrica a vzdialenosťou len 165 km od Bratislavy, je ľahko dostupný z ktoréhokoľvek miesta na Slovensku.

Naša spoločnosť TRINITY HOTELS & RESORTS sa dlhodobo riadi a stavia na hodnotách – TVORÍME - SPOLU - S ÚSMEVOM - INOVATÍVNE - SLUŠNE. Hotelierstvo je naša vášeň a to, čo nás všetkých spája. Sme tím tvorivých a priateľských nadšencov, ktorí neustále hľadajú nové možnosti ako veci urobiť ešte lepšie. Sme TRINITY, sme rodina a sme tu vždy pre každého nášho hosťa na 100% s ponukou toho najlepšieho, čo na trhu máme.
Tou najlepšou odmenou pre nás sú spokojní hostia

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Hotel Sitno
Vyhne č. 103
966 02 Vyhne