Pridať inzerát

Bitter House Club Čašník

HOTEL SENEC a.s.

  • Miesto práce: BITTER HOUSE, Tomášovská, Most pri Bratislave-Studené
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 EUR/mesiac+ výkonnostné odmeny
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do novootvoreného súkromné klubu Bitter House Club, hľadáme skúseného,samostatného čašníka.

Pracovať pre nás je iné.

S nami sa stanete šampiónom v multitaskingu - zákaznícky servis, recepčný, concierge, barista a iné. Stanete sa ambasádorom našich členov a budete môcť byť sami sebou, aby ste mohli robiť tú najlepšiu prácu. Veríme, že práca bude zábavou. Ak máte skvelý zážitok vy, naši členovia tiež.
Hľadáme ľudí, ktorí sa cítia skvele v tom, aby sa na ostatných usmievali a plnili obvyklé i neobvyklé požiadavky našich členov.

Si to ty?
- Chceš byť súčasťou moderného,prvého súkromného eviro friendly clubu Bitter House
- Máš pod palcom prípravu, vizuál a podávanie kávy, limonád, alko či nealko nápojov
- Rád sa učíš novým veciam, moderným trendom a spoločne s nami budeš vytvárať jedinečnú atmosféru nášho klubu a nezabudnuteľný zážitok pre našich členov
- Mať veľmi proklientsky a „nič nie je nemožné“ prístup
- Rozmýšľať „out of the box“

Čo je pre nás dôležité?
- Nemusíš byť vyučený v odbore, dôležité sú pre nás skúsenosti a vášeň pre prácu v danom odbore
- Vysoký štandard komunikácie a vystupovania
- Zodpovedný prístup k práci, flexibilita a samostatnosť

Čo ti ponúkame?
- Stabilné zamestnanie v hotelovej sieti
- Plnú podporu v sebarealizácii, odborné školenia na rozšírenie svojich zručností
- Moderné pracovné oblečenie
- Zamestnanecké benefity v partnerských rezortoch našej siete, ako vstupy do aquparkov, zamestnanecké pobyty a podobne
- Zamestnanecké zľavy na nealko

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

čašník,barman

Počet rokov praxe

1

Sme známy kongresový a rodinný hotel na brehu Slnečných jazier v Senci.

Naša spoločnosť sa dlhodobo riadi a stavia na hodnotách – TVORÍME - SPOLU - S ÚSMEVOM - PORIADNE - INOVATÍVNE - SLUŠNE. Hotelierstvo je naša vášeň a to, čo nás všetkých spája. Sme tím tvorivých a priateľských nadšencov, ktorí neustále hľadajú nové možnosti, ako veci urobiť ešte lepšie. Sme TRINITY, sme rodina a sme tu vždy pre každého nášho hosťa na 100% s ponukou toho najlepšieho, čo na trhu máme. Tou najlepšou odmenou pre nás sú spokojní hostia ;)
Práca, v ktorej vidíme zmysel nás skutočne baví a nie je to len klišé. Veď nie zbytočne sa pýšime titulom najlepších babyfriendly hotelov na trhu ;-) Pomáhame si navzájom, máme dostatok priestoru na rozvoj a nové nápady sú viac ako vítané.
Byť v našom TRINITY tíme sa jednoducho oplatí nielen kvôli zľavám na ubytovanie a iným výhodám vyplývajúcim z práce v hotelierstve.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov