Pridať inzerát

Brigádnik/brigádnička SKI & BIKE Mýto - letná sezóna 2022

HOTEL PARTIZÁN****

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Mýto pod Ďumbierom
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5,5 EUR/hod.
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- hľadáme brigádnikov na letnú sezónu 2022 v v SKI & BIKE Mýto
- máme voľné rôzne pracovné pozície : pomocník v kuchyni, v reštaurácii, v pokladni, v požičovni športových potrieb
- ak ťa niektorá z týchto menovaných pracovných pozícií oslovila, a máš s ňou aspoň základné skúsenosti, neváhaj sa nám ozvať

- možnosť zamestnaneckého ubytovania
- mzda je vyplácaná načas
- využívanie športových a relaxačných služieb hotela Partizán**** za zvýhodnených
podmienok
- zamestnanecké stravovanie
- práca v prosperujúcej spoločnosti
- mladý kolektív a dlhodobá perspektíva

V prípade, že Vás ponuka zaujala a spĺňate kritériá, zašlite nám svoj profesný životopis s podrobným uvedením vzdelania a praxe na uvedenú e mailovú adresu.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Gastronómia, hotelierstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- odborná zručnosť
- kreativita a tvorivosť
- samostatnosť
- komunikatívnosť
- orientácia na hosťa
- proklientské vystupovanie

HOTEL PARTIZÁN**** je rodinný hotel, vedený rodinou Kičovou, ktorý plní sny svojim klientom.

V krásnom prostredí uprostred prírody Nízkych Tatier na Táľoch je našou každodennou prioritou priniesť klientom vysokokvalitné služby v oblasti ubytovania, vytvoriť na niekoľko dní príjemný pocit dokonalosti.
Sny o wellness plníme v exkluzívnom wellness na ploche 2260 m². Zábavné aktivity v každom ročnom období a v každom počasí sú našou devízou. Jednou z možností je bikovanie alebo lyžovanie v hotelovom MÝTO SKI & BIKE, ktorý prevádzkujeme od roku 2018. Po aktívnom dni sa snažíme uspokojiť chuťové poháriky hostí lahôdkami pripravenými tímom Panorama Restaurant a Tálskej Bašty. Mnohé z nich pripravujeme z vlastných produktov, ktoré pochádzajú z hotelovej Ajax farmy.
Patríme medzi TOP kongresové rezorty na Slovensku. Dôkazom je množstvo úspešne zvládnutých väčších i menších kongresov, eventov, teambuildingov a svadieb pre najnáročnejších klientov.
Zároveň sme jeden z najlepších Wellness a Family hotelov na Slovensku.

Viac informácií môžete získať na:
www.partizan.sk
www.kopeczabavy.sk
www.wellnessresort.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov