Špecialista skladovej evidencie v gastronomickom systéme HORECA na 1/2 úväzok

Hotel METROPOL a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Spišská Nová Ves
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 430 - 500 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Administrácia gastronomickej dokumentácie, pozostávajúca z internej dokumentácie spoločnosti, archivácia došlých a odoslaných objednávok, dodacích listov a faktúr, evidencie skladového hospodárstva a EAN kódov spotrebiteľského balenia liehu. Vedenie pohybov sladového hospodárstva v gastronomickom software HORECA a zabezpečenie plynulého prepojenia s registračnými pokladňami. Komunikácia s dodávateľmi a dojednanie najvýhodnejších dodávateľských podmienok. Objednávanie, preberanie a kontrolovanie tovaru. Kontrola stavu skladových zásob. Podieľanie sa na tvorbe kalkulácií pri príprave nápojov a jedál. Vykonávanie fyzických inventúr v pravidelných intervaloch. Vedenie evidencie stravovania sa zamestnancov. Denné, mesačné a ročné sledovanie výsledkov a reportovanie hlásení vedeniu spoločnosti. Ďalšie zabezpečovanie operatívnych úloh zodpovedajúcich dohodnutému druhu práce.

Nástupná mesačná hrubá mzda ( 430 – 500 ) Eur. Týždenný pracovný čas 20 hod.
Pracovná doba od 08:00 do 12:00 ( Pondelok – Piatok )

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Skladové hospodárstvo

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Prax v oblasti gastronómie a evidencie skladového hospodárstva ( znalosť gastronomického software H

Počet rokov praxe

1

samostatnosť
zodpovednosť

Hotel METROPOL**** sa nachádza v centre mesta Spišská Nová Ves a ponúka pohodlné ubytovanie nielen turistom, ale aj náročnejším business klientom.
Hotel je ideálnym miestom na organizovanie kongresov, seminárov, školení, workshopov, rodinných osláv, svadobných hostín, stužkových slávností a ďalších spoloč. podujatí v kongresovej sále, reštaurácii, zimnej záhrade a na salóniku.
V priestoroch hotela METROPOL máme kubánsku kaviareň "Casa Havana", v ktorej vám atmosféru pravej Kuby priblížia osviežujúce miešané nápoje s príchuťou latino rytmov..
Hotel METROPOL svojim hotelovým hosťom ako aj širokej verejnosti ponúka krásne wellness centrum.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov