Pridať inzerát

Koordinátor rozvoja obchodu

Hotel METROPOL a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Spišská Nová Ves
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiacz toho 600 EUR bonusová zložka/mesiac pri dosiahnutí dohodnutých cieľov, pri splnení cieľov sa mzda zvyšuje o 30% po roku spolupráce
  • Termín nástupu: 1.8.2021
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vytvorenie, vyhodnocovanie a optimalizovanie obchodnej a marketingovej stratégie s cieľom maximalizovať objem predaja a výnosov, príprava a aktualizácia plánov predaja. Monitorovanie trhu, aktuálnych trendov a konkurenčných aktivít , optimalizácia portfólia ponúkaných služieb a produktov v súlade s vývojom trhu a konkurencie, analýza požiadaviek a potrieb klientov. Prezentácia a propagácia portfólia hotelových produktov, služieb a poskytovanie odborného poradenstva klientom. Starostlivosť o súčasných klientov, aktívne vyhľadávanie a získavanie nových zákazníkov na trhu, vytváranie partnerskej siete a tvorba databázy. Budovanie, rozvíjanie a udržiavanie dlhodobých a dobrých vzťahov s klientmi a kontaktov s profesionálnymi organizáciami na úseku hotelového podnikania (OOCR, AHRS, Košice región turizmus) a inými celoštátnymi ako aj regionálnymi a miestnymi organizáciami vrátane spoločností s obchodnými partnermi v zahraničí (cestovné kancelárie, zahraničné firmy, iné organizácie). Zodpovednosť za vypracovanie a vyjednávanie obchodných podmienok a udržiavanie obchodných štandardov. Aktívna komunikácia s klientmi za účelom upevnenia a rozvoja obchodných vzťahov. Spolupráca s vedúcimi stredísk recepcie a prevádzky, riaditeľom spoločnosti. Administratíva a reporting súvisiaci s predmetom činnosti.

Po ročnom splnení plánov sa odmena zvyšuje vo fixnej aj bonusovej zložke o 30% .
Ako súčasť tímu budete mať zamestnanecké zľavy – na vstupy do wellness, zvýhodnený pobytový balík, stravné a iné.
Vlastný automobil podmienkou. Po zapracovaní a preukázaných výsledkoch možnosť firemného automobilu aj na súkromné účely.

Hotel METROPOL*** je stabilná spoločnosť, ktorou neotriasol ani nepriateľ cestovného ruchu Covid-19. Našich zamestnancov si vážime a preto sme boli a vždy budeme ich oporou v každom čase.
Sme presne ten tím, ktorý v každej zmene vidí príležitosť :)

Požiadavky na zamestnanca

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - základy

Vodičský preukaz

B

Samostatnosť
Cieľavedomosť
Skúsenosť z oblasti gastra a hotelierstva výhodou

Hotel METROPOL**** sa nachádza v centre mesta Spišská Nová Ves a ponúka pohodlné ubytovanie nielen turistom ale aj náročnejším business klientom.
Svojim klientom ponúkame ubytovanie v v novozrekonštruovaných (DE LUXE) izbách. Hotel je ideálnym miestom na organizovanie kongresov, seminárov, školení, workshopov, rodinných osláv, svadobných hostín, stužkových slávností a ďalších spoloč.podujatí v kongresovej sále, reštaurácii, zimnej záhrade a na salóniku.
V priestoroch hotela METROPOL sme otvorili novú kubánsku kaviareň "Casa Havana", v ktorej Vám atmosféru pravej Kuby priblížia osviežujúce miešané nápoje s príchuťou latino rytmov...Hotel METROPOL svojim hotelovým hosťom ako aj širokej verejnosti ponúka krásne wellness centrum. Momentálne je hotel vo fáze rekonštrukcie hotelových izieb. V ďalšej etape je v pláne rekonštrukcia hotelovej reštaurácie, baru a vstupnej haly s recepciou. Našim plánom je hotel posunúť na úroveň štvorhviezdičkového luxusného hotela.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Štefánikovo námestie 2
052 01 Spišská Nová Ves