Pridať inzerát

Mzdárka/asistentka v kancelárii

Hotel Mamut s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Moyzesova, Poprad
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na tejto pozícii budete zodpovedať za:
- vedenie a komplexné spracovanie mzdovej agendy
- prípravu reportov pre vedenie spoločnosti
- prípravu podkladov pre spracovanie miezd (nahrávanie personálnych údajov do informačného systému, evidencia a spracovanie dochádzky)
- výpočet miezd a príprava podkladov k výplatám miezd
- komunikáciu s inštitúciami - sociálna poisťovňa, zdravotné poisťovne a daňový úrad (výkazy, hlásenia, prihlášky, odhlášky, ročné zúčtovania atď.)
- administratívne činnosti mzdového oddelenia (zápočtové listy, PN, exekúcie, potvrdenia o príjme zamestnancov, evidencia a vystavovanie vstupných a výstupných dokladov...)
- plnenie inštrukcií a úloh pridelených priamym nadriadeným

- budete súčasťou príjemného kolektívu
- priestor pre osobný a profesný rast
- dlhodobá stabilita, možnosť kariérneho rastu

Životopisy zasielajte na emailovú adresu office@rainvestment.com
Spoločnosť bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

6.8.2021 (ostáva ešte 5 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Office - pokročilý
Ekonomické vzdelanie alebo znalosť v obore - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Zodpovednosť, samostatnosť, precíznosť, spoľahlivosť, schopnosť a ochota riešiť vzniknuté situácie. Skúsenosti zo súkromného sektora nutné.

Hotel Mamut s.r.o je spoločnosť prevádzkujúca Mamut Pub Poprad a Hotel Mamut.

Adresa spoločnosti

Jégého 16999/12
82108 Bratislava - Ružinov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Gavalierová
Tel.: +421918081782
E-mail: poslať životopis