Pridať inzerát

Raňajkový kuchár do Hotel Lomnica****

Hotel Lomnica****

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Tatranská Lomnica, Vysoké Tatry
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 750 - 850 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy + príplatky za víkendy a sviatky, nadčasy.
  • Termín nástupu: asap

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme šikovného raňajkového kuchára. Ako súčasť tímu sa bude podieľať na tvorbe raňajok pre našich hostí. Pozícia je vhodná aj pre absolventa s vysokými ambíciami a kreatívnym myslením.

Náplňou práce bude:
- Práca v hotelovej reštaurácii
- Príprava studených a teplých hotelových raňajok
- Prípravné práce na nasledujúce ráno.

Našim zamestnancom v prípade potreby poskytujeme ubytovanie v novopostavených priestoroch Vila Silvia.

A okrem toho aj:
• Stabilné postavenie spoločnosti,
• možnosť ďalšieho profesionálneho rozvoja a rastu,
• motivačné a férové finančné ohodnotenie,
• ďalšie motivačné finančné zložky mzdy = príplatky za víkendy, sviatky, nadčasy,
• stravovanie v rámci hotela,
• zamestnanecké rovnošaty pre jednotlivé pozície,
• pracovné voľno v čase vianočných sviatkov,
• zľavy na produkty a služby spoločnosti,
• benefity v oblasti zdravotnej starostlivosti,
• Multisport karta,
• Metro karta
• A mnohé iné.

Vážime si Váš prejavený záujem o danú pozíciu. Každý životopis si starostlivo prejdeme a kontaktovať budeme vybraných uchádzačov. Prajeme veľa šťastia.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Kuchár

Prax na pozícii/v oblasti

Kuchár

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme spoľahlivého, precízneho, milého kuchára s chuťou sa učiť nové veci.

ZAR invest, a. s., je investičná spoločnosť so zameraním na investície v oblasti cestovného ruchu, agroturistiky a podpory regionálneho rozvoja. Prioritne investujeme do tradičných kultúrnohistorických hodnôt a na ich základe budujeme a obnovujeme kultúrne dedičstvo na Slovensku.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Lucia Vargová
Tel.: +421905704649
E-mail: poslať životopis