Pridať inzerát

Front office supervízor

Hotel Lomnica****

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Tatranská Lomnica, Vysoké Tatry
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy + príplatky za víkendy a sviatky
  • Termín nástupu: asap

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vítať a zdraviť všetkých hotelových hostí – prichádzajúcich, ubytovaných, odchádzajúcich i vonkajších návštevníkov,
• vybavovať telefonáty, dodržiavať telefonickú etiketu, prepájať hovory jednotlivým oddeleniam (ak je to žiadané),
• vybavovať emaily, preposielať emaily na iné oddelenia, pokiaľ je to žiadané, odpisovať hosťom na ich požiadavky či vybavovať písomné rezervácie,
• vykonávať prácu s rezervačným systémom Horec a pomocou neho robiť efektívny check-in a check-out hosťa, a nahadzovať novovytvorené rezervácie do systému Horec,
• pripravovať a evidovať všetku administratívu (registračné karty, hlásenie pre cudzineckú políciu, súhlas so spracovaním osobných údajov ) k príchodom individuálnych aj skupinových hostí,
• udržiavať priestory recepcie, úschovne a detského kútika v čistote a v poriadku,
• organizovať prácu portier služby, informovať ich o číslach izieb a menách hostí pri príchodoch aj odchodoch,
• zodpovednosť za dodržiavanie interných nariadení,
• reprezentovať a zastupovať záujmy spoločnosti počas komunikácie s hosťom,
• vykonávať uzávierku rezervačného systému, fiškálnych modulov a platobných terminálov a kontrolovať jej správnosť každý deň,
• kontrolovať platby kartou na systémovej uzávierke,
• spolupodieľať sa na riešení a následnej komunikácií sťažností s hosťom,
• zodpovedať za plynulý chod recepcie v čase neprítomnosti Front Office Managera.

Stabilné postavenie spoločnosti v hospitality sektore,
• možnosť ďalšieho profesionálneho rozvoja a rastu, účasť na odborných výstavách a seminároch,
• motivačné a férové finančné ohodnotenie,
• ďalšie motivačné finančné zložky mzdy = príplatky za víkendy, sviatky, nadčasy,
• stravovanie v rámci hotela,
• zamestnanecké rovnošaty pre jednotlivé pozície,
• možnosť využitia zamestnaneckej práčovne,
• možnosť ubytovania,
• 24.12. voľný deň,
• teambuildingové aktivity pre zamestnancov aj podujatia pre rodinných príslušníkov,
• zľavy na produkty a služby spoločnosti,
• benefity v oblasti zdravotnej starostlivosti,
• Multisport karta, Metro karta.

Vážime si Váš prejavený záujem o danú pozíciu. Každý životopis si starostlivo prejdeme a kontaktovať budeme vybraných uchádzačov. Prajeme veľa šťastia.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Hotelierstvo, Cestovný Ruch

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Asseco HOREC - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Recepčná/recepčný, Rezervačné oddelenie

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme nového kolegu / kolegyňu s vášňou pre cestovný ruch a prácu s hosťami vo špičkovom hoteli. Ideálny kandidát z nášho pohľadu je:
- spoľahlivý,
- zodpovedný,
- prijemný,
- tímový kolega,
- skúsenosti s práca v programe Horec je výhodou.

ZAR invest, a. s., je investičná spoločnosť so zameraním na investície v oblasti cestovného ruchu, agroturistiky a podpory regionálneho rozvoja. Prioritne investujeme do tradičných kultúrnohistorických hodnôt a na ich základe budujeme a obnovujeme kultúrne dedičstvo na Slovensku.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Mores Resort, a. s.
Galvaniho 17/C
820 16 Bratislava