Pridať inzerát

Junior someliér

Hotel Lomnica****

  • Miesto práce: Hotel Lomnica, Tatranská Lomnica, Vysoké Tatry-Tatranská Lomnica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 950 - 1 350 EUR/mesiacĎalšie motivačné finančné zložky mzdy + príplatky za víkendy, sviatky, nadčasy.
  • Termín nástupu: asap

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte pocit, že na Slovensku je to všade rovnaké? Že „inú gastronómiu“ a férové podmienky môžete zažiť iba za hranicami? Veríme, že nie. Veríme, že sa to dá aj pod Tatrami.

Do nádherného Hotela Lomnica**** hľadáme usmievavých, proaktívnych ľudí, ktorí majú záujem pracovať v historických priestoroch hotela. Ak chcete pracovať v top gastronómii, v skvelom kolektíve, a chcete mať prácu, ktorá Vás baví sme pre Vás ta pravá voľba. Najdôležitejšie sú pre nás ľudskosť a prístup, ostatné sa doučíme spolu!

Radi spravodlivo oceníme zahraničné skúsenosti, znalosti a zručnosti ako aj jazykovú vybavenosť a prehľad. Očarujúce priestory nášho hotela pristanú tým, ktorí sa neboja spolupracovať s najlepšími a majú chuť aj na Slovensku zažiť závan sveta veľkej gastronómie a špičkového servisu.

Vašou úlohou bude:
- Poskytovanie kvalitných zákazníckych služieb a ústretovosť k požiadavkám klientov
- Prezentačné schopnosti a dokonalá znalosť ponúkaných nápojov a jedál
- Orientácia na detail a up-sellingové schopnosti
- Organizačné schopnosti
- Pomoc pri zostavovaní vínnej karty
- Poskytnutie odborného poradenstva klientom pri výbere vhodného druhu vína
- Starostlivosť o vínnu pivnicu
- Výborné komunikačné schopnosti

​Našim zamestnancom v prípade potreby poskytujeme ubytovanie v novopostavených priestoroch Vila Silvia.

A okrem toho aj:
• stabilné postavenie spoločnosti,
• možnosť ďalšieho profesionálneho rozvoja a rastu,
• motivačné a férové finančné ohodnotenie,
• ďalšie motivačné finančné zložky mzdy = príplatky za víkendy, sviatky, nadčasy,
• stravovanie v rámci hotela,
• zamestnanecké rovnošaty pre jednotlivé pozície,
• pracovné voľno v čase vianočných sviatkov,
• zľavy na produkty a služby spoločnosti,
• benefity v oblasti zdravotnej starostlivosti,
• Multisport karta,
• Metro karta,
• a mnohé iné.

Vážime si Váš prejavený záujem o danú pozíciu. Každý životopis si starostlivo prejdeme a kontaktovať budeme vybraných uchádzačov. Prajeme veľa šťastia.

Požiadavky na zamestnanca

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

1

- Minimálne ročná skúsenosť na danej pozícii
- Vysoko organizovaná a dynamická osobnosť
- Motivovaná osobnosť so zmyslom pre disciplínu a snahou vzdelávať sa
- Schopnosť pracovať v tíme
- Vášeň k vínu, komunikačné zručnosti a profesionálny prístup ku klientom

ZAR invest, a. s., je investičná spoločnosť so zameraním na investície v oblasti cestovného ruchu, agroturistiky a podpory regionálneho rozvoja. Prioritne investujeme do tradičných kultúrnohistorických hodnôt a na ich základe budujeme a obnovujeme kultúrne dedičstvo na Slovensku.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov