Pridať inzerát

Cukrár do tímu Hotela Lomnica****

Hotel Lomnica****

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Tatranská Lomnica, Vysoké Tatry
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 750 - 900 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy + príplatky za víkendy a sviatky, nadčasy.
  • Termín nástupu: asap

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme šikovného cukrára so skúsenosťami, ktorý má chuť rozvíjať svoj talent.

Náplňou práce je
- Pripravovanie širokej škály cukrárskych výrobkov - príprava sladkého/slaného pečiva a dezertov
- Dôsledné dodržiavanie receptúr, kvality a množstva použitých surovín.

Našim zamestnancom v prípade potreby poskytujeme ubytovanie v novopostavených priestoroch Vila Silvia.

A okrem toho aj:
• Stabilné postavenie spoločnosti,
• možnosť ďalšieho profesionálneho rozvoja a rastu,
• motivačné a férové finančné ohodnotenie,
• ďalšie motivačné finančné zložky mzdy = príplatky za víkendy, sviatky, nadčasy,
• stravovanie v rámci hotela,
• zamestnanecké rovnošaty pre jednotlivé pozície,
• pracovné voľno v čase vianočných sviatkov,
• zľavy na produkty a služby spoločnosti,
• benefity v oblasti zdravotnej starostlivosti,
• Multisport karta,
• Metro karta
• A mnohé iné.

Vážime si Váš prejavený záujem o danú pozíciu. Každý životopis si starostlivo prejdeme a kontaktovať budeme vybraných uchádzačov. Prajeme veľa šťastia.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

cukrár

Očakávame od Vás chuť naučiť sa nové postupy, snahu pracovať s vysokým nasadením, spoľahlivo, presne a precízne.

ZAR invest, a. s., je investičná spoločnosť so zameraním na investície v oblasti cestovného ruchu, agroturistiky a podpory regionálneho rozvoja. Prioritne investujeme do tradičných kultúrnohistorických hodnôt a na ich základe budujeme a obnovujeme kultúrne dedičstvo na Slovensku.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Lucia Vargová
Tel.: +421905704649
E-mail: poslať životopis