Pridať inzerát

Demi chef do teamu Hotela Lomnica****

Hotel Lomnica****

  • Miesto práce: Tatranská Lomnica 92, Vysoké Tatry-Tatranská Lomnica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 - 1 100 EUR/mesiacPonúkaná mzda môže byť vyššia v závislosti na skúsenostiach uchádzača. Ďalšie motivačné finančné zložky mzdy + príplatky za víkendy, sviatky, nadčasy.
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kuchára, ktorý by chcel skúsiť niečo, iné ako variť v klasickej kuchyni. Ak sa chcete naučiť nové trendy a spôsoby varenia Hotel Lomnica**** je pre teba to pravé miesto. Nemáš skúsenosti? Nevadí! Dôležitá je chuť do práce a učiť sa nové veci.

Vašou úlohou bude:
- Zabezpečovať určený servis a štandard pri príprave jedál,
- zabezpečovať, že všetky jedlá sú pripravované dôsledne a podľa platných receptúr,
- zabezpečovať a vykonávať potrebné prípravné práce pred otvorením a po zatvorení strediska,
- dbať o čistotu všetkých prístrojov a zaradení na stredisku,
- podieľať sa na inventúrach a inventarizácii strediska.

Ponúkame skvelú možnosť podieľať sa na úspešnom príbehu tradičného symbolu Tatier – historického Hotela Lomnica****, priateľské pracovné prostredie a férové podmienky. A okrem toho aj:

- Stabilné postavenie spoločnosti v hospitality sektore,
- možnosť ďalšieho profesionálneho rozvoja a rastu, účasť na odborných výstavách a seminároch,
- motivačné a férové finančné ohodnotenie,
- ďalšie motivačné finančné zložky mzdy = príplatky za víkendy, sviatky, nadčasy,
- stravovanie v rámci hotela,
- zamestnanecké rovnošaty pre jednotlivé pozície,
- možnosť využitia zamestnaneckej práčovne,
- ubytovanie v novopostavenej Vile Silvia,
- 24.12. voľný deň,
- teambuildingové aktivity pre zamestnancov aj podujatia pre rodinných príslušníkov,
- zľavy na produkty a služby spoločnosti,
- benefity v oblasti zdravotnej starostlivosti,
- Multisport karta,
- Metro karta.

Vážime si Váš prejavený záujem o danú pozíciu. Každý životopis si starostlivo prejdeme a kontaktovať budeme vybraných uchádzačov. Prajeme veľa šťastia.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Počet rokov praxe

2

Spoľahlivý,
presný,
precízny,
chuť učiť sa nové veci.

ZAR invest, a. s., je investičná spoločnosť so zameraním na investície v oblasti cestovného ruchu, agroturistiky a podpory regionálneho rozvoja. Prioritne investujeme do tradičných kultúrnohistorických hodnôt a na ich základe budujeme a obnovujeme kultúrne dedičstvo na Slovensku.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Mores Resort, a. s.
Galvaniho 17/C
820 16 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Lucia Vargová
Tel.: +421905704649
E-mail: poslať životopis