Pridať inzerát

Upratovačka spoločných priestorov

Hotel Holiday Inn

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Športová 2, Žilina
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 650 EUR/mesiacPlus príplatky vyplývajúce zo Zákonníka práce, preplatenie nadčasových hodín, mesačný finančný bonus za výkon práce.
  • Termín nástupu: Ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Požadujeme:
- dodržiavanie čistoty v priestoroch hotela na vysokej úrovni;
- polievanie kvetov v spoločných priestoroch;
- čistenie podláh, vysávanie, utieranie prachu;
- čistenie toaliet, dopĺňanie hygienických utierok a toaletného papiera na toalety;
- čistenie priestorov recepcie, reštaurácie COSMOPOLITAN, Wellness;
- v prípade potreby výpomoc s upratovaním na Kongresovom úseku /svadby, oslavy, plesy, atď./
- systém práce sú 7,5 hodinové pracovné zmeny /ranné, poobedné/;
- začiatok pracovnej zmeny od 06,00 hod. do 14,00 hod., od 14,00 hod. do 22,00 hod.;
atď.

Ponúkame:
- prácu pre renomovanú sieť hotelov IHG;
- stabilnú a jednoduchú prácu v príjemnom prostredí 4* hotela;
- pracovné oblečenie na náklady zamestnávateľa;
- ústretový prístup personálu, ktorý ochotne vysvetlí, zaučí;
- možnosť využitia zamestnaneckých zliav na ubytovanie v rámci IHG siete hotelov po celom svete;
- možnosť využitia zamestnaneckých zliav na lístky na kultúrne podujatia organizované hotelom (koncerty, prestavenia, prednášky, atď.);
- možnosť využitia Wellness služieb hotela úplne zdarma, poskytovanie thajských masáží za zamestnanecké ceny;
- zamestnanecká strava za výhodnú cenu;
- práca je na 7,5 hodinový pracovný úväzok;
atď.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Do nášho tímu hotelového personálu hľadáme šikovnú pani alebo slečnu ranné a poobedné upratovanie.
Upratovanie nie je fyzicky náročné, len si vyžaduje istú dávku samostatnosti, zodpovednosti, ale najmä spoľahlivosti.
Upratuje sa ráno a poobede, výnimočne je nočná zmena.
Pracovná zmena trvá 7,5 hodiny, začína sa od 06,00 hod. hod. ráno.

Medzinárodný 4-hviezdičkový hotel Holiday Inn.
Holiday Inn je jedna zo značiek najväčšej hotelovej siete na svete Intercontinental Hotels Group. Značka pôvodne začínala v Spojených štátoch amerických ako jednoduchá sieť ubytovania pri diaľniciach, až sa postupne rozrástla na najväčšiu hotelovú sieť sveta s 463 453 izbami v 3649 hoteloch, kde sa medziročne ubytuje viac ako 100 miliónov hostí. Súčasťou portfólia Intercontinental Hotel Group sú okrem iných aj svetoznáme značky hotelov: Intercontinental, Hualuxe, Crowne Plazza, Indigo hotels, Even Hotels, Holiday Inn, Holiday Inn Express.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov