Pridať inzerát

Asistent/ka manažéra obchodného oddelenia (CONVENTION)

Hotel Holiday Inn

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Športová 2, Žilina
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 850 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: Po dohode

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Požadujeme:
- v čase neprítomnosti zastupovať kolegov na obchodnom oddelení;
- vykonávať činnosti súvisiace so vznikom, zmenou a skončením realizácie spoločenských a konferenčných podujatí (v prípade významného klienta je potreba prítomnosti na spoločenskej udalosti, alebo konferenčnom podujatí);
- podieľať sa na oslovovaní nových, stálych, potenciálnych klientov ( telefonicky, mailom, osobne);
- starostlivosť o existujúcich klientov;
- vypracovávať písomné náležitosti súvisiace s realizáciou spoločenských a konferenčných podujatí (komunikácia s klientmi, zmluvy o ubytovaní, vypracovávať ponuky stredísk, ponuky kongresov, banketové divízie, komunikácia s ostatnými oddeleniami, atď.);
- vybavovať náležitosti komunikácie s klientmi, ako kontaktná osoba za hotel v rámci rezervovania skupín spoločnosti a CK pre ubytovacie, relaxačné a kongresové účely hotela;
- zabezpečovať činnosti súvisiace s dodržiavaním štandardov a náležitostí IHG;
- zabezpečovať: komunikáciu s klientom, prezentovanie hotela, vyhotovovanie zmlúv podľa platných predpisov hotela, práca s rezervačným systémom OPERA – vyhotovovanie štatistík, divízií pre ostatné oddelenia hotela, oboznámenie klienta s vyúčtovaním, vyhotovenie a zaslanie faktúry (správnosť faktúry);
- viesť evidenciu databázy klientov – potenciálnych, reálnych, stálych;
- vykonávať činnosti prostredníctvom rezervačného systému OPERA a interného systému kongresového oddelenia;
- vykonávať oznamovaciu povinnosť (počas pravidelných CONVENTION meetingov informuje všetkých zainteresovaných, prevádzkové oddelenia hotela);
- aktívna práca s PC;
atď.

Ponúkame:
- skúsenosť s prácou vo vyhľadávanom, modernom kongresovom hoteli;
- práca v prostredí 4* hotela medzinárodnej siete hotelov IHG;
- možnosť kariérneho rastu;
- zaškolenie a podpora odborného vzdelávania;
- zľavy na ubytovanie v celej sieti hotelov IHG;
- možnosť využívania hotelového Wellness & Fitness zdarma;
- školenia, vzdelávacie programy hradené zamestnávateľom;
atď.

Do nášho obchodného tímu by sme radi prijali nového kolegu/ňu, nakoľko doplňujeme kolektív.

Preto, ak ste nadšencami gastrokultúry a HoReCa segmentu, máte chuť odborne a kariérne rásť, neváhajte a pošlite si svoj životopis spolu s fotografiou na hr@holidayinn-zilina.sk.

Do predmetu Vášho e-mailu, prosím, uveďte "Asistent/ka".

Vaše skúsenosti sú pre nás výhodou, no všetko potrebné Vás dokážeme naučiť.

Ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorí budú reagovať na ponúkanú pracovnú pozíciu, kontaktovať však budeme len uchádzačov pozvaných na výberové konanie.

Zaslaním životopisu nám dávate súhlas so spracovaním, správou a archiváciou osobných údajov uvedených v životopise v zmysle zákona č. 428/2002 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov a to pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie. Súhlas je daný na dobu neurčitú a podľa § 20 ods. 3 cit. zákona je ho možné kedykoľvek písomne odvolať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, humanitné;

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Opera - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

obchod

Počet rokov praxe

1

- ochota učiť sa nové veci a vzdelávať sa;
- tímový spolupracovník;
- prezentačné zručnosti;
- dochvíľnosť, flexibilita, lojalita;
- schopnosť zvládať stresové situácie;
- určitá miera samostatnosti;

Medzinárodný 4-hviezdičkový hotel Holiday Inn.
Holiday Inn je jedna zo značiek najväčšej hotelovej siete na svete Intercontinental Hotels Group. Značka pôvodne začínala v Spojených štátoch amerických ako jednoduchá sieť ubytovania pri diaľniciach, až sa postupne rozrástla na najväčšiu hotelovú sieť sveta s 463 453 izbami v 3649 hoteloch, kde sa medziročne ubytuje viac ako 100 miliónov hostí. Súčasťou portfólia Intercontinental Hotel Group sú okrem iných aj svetoznáme značky hotelov: Intercontinental, Hualuxe, Crowne Plazza, Indigo hotels, Even Hotels, Holiday Inn, Holiday Inn Express.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Holiday Inn Žilina
Športová 2
010 01 Žilina