Pridať inzerát

Chyžná - upratovanie spoločných priestorov

HOTEL DOUBLETREE BY HILTON KOSICE ****

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Hlavná 1, 040 01 Košice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 EUR/mesiacKu základnej mzde pripadajú všetky príplatky vyplývajúce zo zákona (nočný príplatok, sobota, nedeľa, sviatok)
  • Termín nástupu: Ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce chyžná - upratovanie spoločných priestorov hotela:
- upratovanie a udržiavanie poriadku a čistoty v spoločných priestoroch hotela (hotelových izieb podľa potreby) v súlade so štandardami kvality a pracovným postupom stanoveným nadriadeným pracovníkom (vynášanie odpadkov, výmena posteľnej bielizne, umývanie kúpeľní a toaliet, výmena a dopĺňanie kozmetických potrieb, utieranie prachu, vysávanie, mopovanie, tepovanie, umývanie okien, leštenie zrkadiel).
- upratovanie recepcie, izieb (podľa potreby), reštaurácie, kongresových priestorov, wellness a fitness, chodieb, šatní, skladov,
- preberanie bielizne a dodržiavanie štandardných postupov pri jej výmene,
- odnos použitej bielizne do práčovne,
- hlásenie technických porúch v spoločných priestoroch hotela,
- hlásenie a evidencia nájdených vecí podľa platných štandardných predpisov,
- dodržiavanie štandardov kvality
- práca aj cez víkendy
- práca aj v nočných hodinách

- Perspektívne zamestnanie v medzinárodnej hotelovej sieti
- BeneFit bonus do 300,-€ ročne
- Participácia na profite (GOP bonus)
- Reference bonus 200,-€
- Zamestnanec mesiaca 100,-€
- Zamestnanec roka 300,-€
- Vzdelanie, možnosť kariérneho rastu cez Talent Management Program
- Zamestnanecká strava úplne zdarma v hotelovej kantíne
- Zamestnanecká bezkonkurenčná cena ubytovania ako vo vlastných hoteloch, tak v
hotelovej sieti po celom svete a výhodné ceny pre rodinu a priateľov
- Možnosť využívania Multisport karty
- Teambuildingy, outingy a množstvo iných aktivít v rámci nášho BENEFIT PROGRAMU
- Možnosť dočasného ubytovania a stravy

- prosíme o zaslanie motivačného listu a štruktúrovaného životopisu
- zamestnávateľ si nárokuje právo kontaktovať len vybraných uchádzačov
Ak poznáte niekoho, kto hľadá prácu práve v hotelovej oblasti alebo sami uvažujete nad zmenou, neváhajte, pošlite CV a príďte sa presvedčiť na osobnom stretnutí, ako realizujeme hodnoty značky DoubleTree by Hilton v praxi

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

- anglický jazyk - základy
- bezúhonnosť
- maximálna flexibilita
- zmysel pre detail, komunikatívnosť, samostatnosť, disciplína, príjemné vystupovanie, kreativita
- požadovaná prax v odbore výhodou

Hotel DoubleTree by Hilton Košice hľadá pre svoj tím spolupracovníkov, ktorí sú jazykovo a profesne zdatní, s ochotou a chuťou osvojiť si nové veci. Hľadáme ľudí, pre ktorých nie sú cudzie pojmy ako zodpovednosť, pozornosť a starostlivosť, a ktorí tieto vlastnosti vedia naplno uplatniť pri svojej práci.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov