Pridať inzerát

Obchodný zástupca pre SR

Horus Trade s.r.o.

  • Miesto práce: Bratislavský kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 400 - 1 800 EUR/mesiac13. plat, odmeny
  • Termín nástupu: 31.7.2022

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prezentácia produktov veľkoobchodným partnerom, vyhľadávanie nových partnerov, odborné poradenstvo pre obch. partnerov, architektov, developerov, komunikácia so zákazníkmi pri riešení reklamácií, vypracovávanie cenových ponúk, pravidelný reporting

služobné auto, služobný mobil a počítač, stravné lístky, 13. plat

Záujem o interiérový dizajn výhodou ako aj prax s podobným zameraním, cestovanie po celej republike vrátane Bratislavy, záujemca musí spĺňať všetky uvedené požiadavky

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.7.2022 (ostáva ešte 33 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

5

preukázateľné obchodné skúsenosti, reprezentatívny vzhľad a vystupovanie,
silné presvedčovacie a prezentačné schopnosti, samostatnosť, spoľahlivosť a vysoké pracovné nasadenie

Tím spoločnosti Horus Trade sro v spolupráci s našimi obchodnými partnermi tvorí jedného z najvýznamnejších dodávateľov tapiet, závesov, záclon a poťahových materiálov na Slovensku a od roku 2011 aj v Českej republike. Už viac ako 27 rokov robíme radosť svojim zákazníkom širokou ponukou sortimentu a profesionalitou pri predaji a realizácií. Sme výhradným dodávateľom svetových značiek ako Vescom, Arte, Omexco, Armani, Cavalli a iné

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov