Pridať inzerát

Skladník - kvalitár

Hortim SK , s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Senec
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 1 300 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: asap

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príjem tovaru
- vstupná kontrola tovaru pri procese príjmu
- práca NZV, tabletom a ručným skenerom
- pravidelná kontrola kvality tovaru
- práca krátky týždeň 2 zmeny, dlhý týždeň 5 zmien/
- pracovná zmena od 6.00 hod. - 18.00 hod.
- nástup možný ihneď

- istotu stabilnej a dlhodobej práce
- pracovný pomer na dobu neurčitú
- proces zaškolenia, ktoré Vám pomôže sa rýchlo a dobre orientovať
- príspevok na stravovanie 4 € / deň
- narodeninové poukážky 50 €
- odmeny za doporučenie kandidáta 200 €
- odmeny pri pracovných jubileách
- nástupná mzda min. 1200 € / základ 1000 € + prítomnostná odmena 100 € + príplatky víkendy a sviatky/ , po zapracovaní navýšenie mzdy
- možnosť odborného a profesijného rastu

V prípade záujmu o ponúkané pracovné miesto nás môžete kontaktovať e-mailom: [email protected] alebo telefonicky na čísle 02/49206114.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Máte záujem pracovať a niečo nové sa naučiť?
- Nevadí Vám práca v chlade?
- Ste samostatný, zodpovedný a flexibilný?

Hortim je obchodnou a logisticko-servisnou spoločnosťou so silným dopravným a technologickým zázemím. Sprostredkujeme služby pre medzinárodné reťazce, zahraničných aj tuzemských pestovateľov ovocia a zeleniny. Poskytujeme cross docking, city logistiku, servis providing a dozrievanie banánov. Kapacita našich skladových a manipulačných plôch so špecializáciou na chladenú zeleninu, ovocie a im príbuzné potraviny. Neustále sa zlepšujeme a hľadáme možnosti, ako sa čo najviac priblížiť našim zákazníkom a pochopiť ich potreby. Sme členom skupiny Total Produce, jedného z najväčších svetových dodávateľov čerstvých produktov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov