Pridať inzerát

Skladník /práca na jednu zmenu

Hortim SK , s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Ďiaľničná cesta 4416/18, Senec
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 1 400 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zaskladnenie tovaru, zásobovanie liniek tovarom, príprava objednávok a expedícia tovaru podľa pokynov systému
- práca s tabletom a ručným skenerom
- vykonávanie pravidlených kontrol stavu zásob
- práca iba v denných zmenách /krátky týždeň 2 zmeny - streda a štvrtok, dlhý týždeň 5 zmien - pondelok, utorok, piatok, sobota a nedeľa/
- nástup možný ihneď
- oprávnenie na vozíky ti zabezpečíme

- istotu stabilnej a dlhodobej práce
- pracovný pomer na dobu neurčitú
- postupné zaškolenie, možnosť kariérneho rastu
- príspevok na stravovanie 4 € / deň
- narodeninové poukážky 50 €
- odmeny za doporučenie kandidáta 200 €
- odmeny pri pracovných jubileách
- nástupná mesačná mzda vo výške 1100 € sa skladá zo zložiek: základ 900 € + 100 € ak nebudeš PN a navštevovať lekárov počas pracovných zmien + k tomu dostaneš príplatok za odpracované víkendy vo výške cca 100 €
- po zapracovaní ti navýšime mzdu o 100 €
- navyše u nás môžeš byť mesačne odmenený výkonnostným bonusom do výšky 200 €
- spolu s bonusmi si môžeš zarobiť i 1400 €
- ak budeš mať chuť a čas pracovať naviac vzniknuté nadčasy ti na konci mesiaca preplatíme

V prípade záujmu o ponúkané pracovné miesto nás môžete kontaktovať e-mailom: hr@hortim.sk alebo telefonicky na čísle 02/49206114.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2021 (ostáva ešte 7 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Si flexibilný a vyhovuje ti práca i počas víkendov a sviatkov?
- Zvládneš i fyzickú prácu?
- Nevadí ti práca v chlade?

Hortim je obchodnou a logisticko-servisnou spoločnosťou so silným dopravným a technologickým zázemím. Sprostredkujeme služby pre medzinárodné reťazce, zahraničných aj tuzemských pestovateľov ovocia a zeleniny. Poskytujeme cross docking, city logistiku, servis providing a dozrievanie banánov. Kapacita našich skladových a manipulačných plôch so špecializáciou na chladenú zeleninu, ovocie a im príbuzné potraviny. Neustále sa zlepšujeme a hľadáme možnosti, ako sa čo najviac priblížiť našim zákazníkom a pochopiť ich potreby. Sme členom skupiny Total Produce, jedného z najväčších svetových dodávateľov čerstvých produktov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Dialničná cesta 18
90301 Senec

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Jana Barci
Tel.: +421249206114
E-mail: poslať životopis