Pridať inzerát

Vodič NZV

Hortim SK , s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Ďiaľničná cesta 4416/18, Senec
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 1 400 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava, zaskladnenie, vychystávanie a expedícia tovaru podľa objednávok
- práca s ručným skenerom
- podieľanie sa na pravidelných mesačných kontrolách stavu zásob
- práca na denné zmeny /krátky týždeň 2 zmeny - streda a štvrtok, dlhý týždeň 5 zmien - pondelok, utorok, piatok, sobota a nedeľa/
- nepracujeme nočné smeny
- nástup možný ihneď
- oprávnenie NZV nie je podmienkou, zabezpečíme

- ako úspešný a prosperujúci zamestnávateľ Vám ponúkame stabilné pracovné miesto s istou budúcnosťou v novom modernom sklade v Senci
- nástupná mzda od 1100 €
- nástupná mzda sa skladá zo zložiek:
základ 900 € + 100 € za nula dní PNky a lekára + príplatky SO,NE cca 100€ + sviatky
- po zapracovaní navýšenie mzdy
- mesačné odmeny, odmeny za výkon
- možnosť zárobku 1400 € a viac + navyše preplácané nadčasy
- systém benefitov /stravovacie karty, narodeninové poukážky 50 €, odmeny pri životných jubileách, odmeny za doporučenie nového zamestnanca 200 € a ďalšie/
- možnosť odborného a profesijného rastu

V prípade záujmu o ponúkané pracovné miesto nás môžete kontaktovať e-mailom: hr@hortim.sk alebo telefonicky na čísle 02/49206114.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Máte záujem pracovať a niečo nové sa naučiť?
- Nevadí Vám práca v chlade?
- Ste samostatný, zodpovedný a flexibilný?

Hortim je obchodnou a logisticko-servisnou spoločnosťou so silným dopravným a technologickým zázemím. Sprostredkujeme služby pre medzinárodné reťazce, zahraničných aj tuzemských pestovateľov ovocia a zeleniny. Poskytujeme cross docking, city logistiku, servis providing a dozrievanie banánov. Kapacita našich skladových a manipulačných plôch so špecializáciou na chladenú zeleninu, ovocie a im príbuzné potraviny. Neustále sa zlepšujeme a hľadáme možnosti, ako sa čo najviac priblížiť našim zákazníkom a pochopiť ich potreby. Sme členom skupiny Total Produce, jedného z najväčších svetových dodávateľov čerstvých produktov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Dialničná cesta 18
90301 Senec