Regionálny obchodný manažér - Orava a Liptov /práca vyžaduje cestovanie/

Hortim SK , s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Žilinský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 000 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: hneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- pravidelné návštevy predajných miest zákazníkov vo zverenom regióne
- zodpovednosť za uspokojovanie potrieb zákazníkov a dosahovanie tak dlhodobých predajných úspechov vo zverenom regióne
- poskytovanie poradenstva a informácií zákazníkovi
- zodpovednosť za dodržiavanie krokov na predajných miestach zákazníkov
- pravidelný reporting
- nástupná mzda upresnená na osobnom pohovore/základ 1000 € + osobné ohodnotenie podľa skúseností kandidáta/
- po skúšobnej dobe navýšenie mzdy

- stabilné pracovné miesto v nadnárodnej spoločnosti
- pracovná zmluva na dobu neurčitú
- služobné vozidlo, mobilný telefón
- zamestnanecné benefity, vzdelávanie, rozvoj
- ročné bonusy

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, potravinársky odbor

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Radi šoférujete?
Chcete byť organizátorom vášho pracovného času?
Dokážete pracovať s ľuďmi a vytvárať si s nimi priateľské vzťahy?
Máte skúsenosti s maloobchodnými prevádzkami a FMCG segmentom?

Hortim je obchodnou a logisticko-servisnou spoločnosťou so silným dopravným a technologickým zázemím. Sprostredkujeme služby pre medzinárodné reťazce, zahraničných aj tuzemských pestovateľov ovocia a zeleniny. Poskytujeme cross docking, city logistiku, servis providing a dozrievanie banánov. Kapacita našich skladových a manipulačných plôch so špecializáciou na chladenú zeleninu, ovocie a im príbuzné potraviny. Neustále sa zlepšujeme a hľadáme možnosti, ako sa čo najviac priblížiť našim zákazníkom a pochopiť ich potreby. Sme členom skupiny Total Produce, jedného z najväčších svetových dodávateľov čerstvých produktov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Dialničná cesta 18
90301 Senec