Pridať inzerát

Vedúci výroby /potravinárstvo/

HORTI s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Južná trieda 66, Juh
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 850 - 1 250 EUR/mesiacPríplatky podľa ZP. Mzdové podmienky určené, aj podľa skúsenosti kanditáta.
  • Termín nástupu: Ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme komunikatívneho kolegu/kolegyňu s riadiacimi schopnosťami na kompletné riadenie výroby pre prevádzku zameranú na čistenú a balenú zeleninu. Máš skúsenosti s plánovaním a riadením výroby? Vieš motivovať a riadiť tím? Tak potom hľadáme práve Teba.

Náplň práce a zodpovednosti:
- zodpovednosť za riadenie výroby a expedíciu
- plánovanie výroby
- vstupná a výstupná kontrola kvality
- riešenie problémov a nezrovnalostí
- príjem, výdaj v skladovom systéme
- inventarizácia zásob
- riadenie a kontrolovanie práce a dochádzky tímu zamestnancov /cca 7 ľudí
- plánovanie dovoleniek
- zaškoľovanie zamestnancov
- vedenie porád a motivovanie tímu
- riešenie chýb a prestojov vo výrobe
- skladová a výrobná administratíva
- zodpovednosť za prevádzku a za zamestnancov
- dodržiavanie BOZP, HACCP
- ochota a chuť ostať nadčas ak si to výroba vyžaduje

Pracovná doba:
Po-Pi: od 07:00

Mladý a príjemný kolektív, stabilné zamestnanie, polročné a vianočné odmeny, mobilný telefón, zabezpečené stravovanie, školenia.

Prosíme všetkých uchádzačov, aby zasielali svoje životopisy emailom na adresu: kariera@horti.sk. Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí sa najviac približujú našim požiadavkám.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

Manažérske schopnosti, riadenie a motivácia ľudí
Schopnosť dokončovať úlohy a stanovené ciele
Flexibilita a komunikatívnosť
Nutná prax na podobnej riadiacej pozícii
Samostatnosť a rozhodovanie
Matematická gramotnosť
Práca s PC /Word, Excel, Email/
Práca s váhou
Dôslednosť v riešení a vykonávaní úloh
Ochota pracovať a učiť sa
Etický prístup k práci a prevádzke a zamestnancom
Čistý register trestov
Akýkoľvek cudzí jazyk vítaný

Spoločnosť HORTI s.r.o. sa zaoberá dovozom, balením a distribúciou čerstvého ovocia a zeleniny; pestovaním hlávkovej kapusty pre vlastnú výrobu kvasenej kapusty, ktorú poznáte pod značkou HORTI. Počas našej dlhoročnej existencie máme vybudované veľmi dobré obchodné vzťahy medzi domácimi a zahraničnými dodávateľmi a odberateľmi.
Hlavné sídlo spoločnosti sa nachádza v Košiciach na Južnej triede 66, kde máme dve prevádzky: jedna je veľkoobchod ovocia a zeleniny, kde sa zároveň nachádza aj vedenie spoločnosti a druhá len samotná výrobná hala pre čistenú a vákuovo balenú zeleninu. Ďalšia naša prevádzka v Bzenove pri Prešove je špecializovaná na výrobu a balenie kvasenej kapusty.
Účelom našej spoločnosti je dodávať kvalitné ovocie a zeleninu a naše výrobky pre zákazníkov a zároveň im pomáhať zvyšovať ich tržby.
Našimi zákazníkmi sú maloobchodné reťazce, supermarkety, veľkoobchody, reštaurácie, nemocnice, školské zariadenia, vývarovne a rôzne iné inštitúcie, ktoré majú zriadenú jedáleň alebo potrebujú čerstvé ovocie a zeleninu. Nakupujeme vždy len najchutnejšie a najkvalitnejšie ovocie a zeleninu za účelom uspokojovania požiadaviek našich náročných zákazníkov.
Každý náš zamestnanec vie, že najdôležitejšie pre našich zákazníkov je, aby dostali najkvalitnejší a najčerstvejší tovar a hlavne vždy načas – tomu sa snažíme všetko podriadiť. Spokojnosť našich zákazníkov je pre nás nesmierne dôležitá, aby sme im dokázali stále pomáhať a zároveň neustále zvyšovať spokojnosť aj ich zákazníkov. Najcennejšou referenciou pre nás je verný a spokojný zákazník.

Prečo práve my?
Sme mladá expandujúca firma, ktorej prvoradým cieľom nie je len zisk, ale dlhodobé budovanie postavenia stabilného a spoľahlivého partnera našim zákazníkom. Sme blízko našim zákazníkom. Na trhu, kde neustále rastie dopyt po kvalitných produktoch rovnako rastie aj dopyt po kvalitných zamestnancoch. Preto do našej firmy hľadáme ľudí, ktorí nám pomôžu napĺňať potreby zákazníkov. Budete súčasťou nášho tímu?

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

JUŽNÁ TRIEDA 66
04001 Košice - Staré Mesto