Pridať inzerát

Vedúci prevádzok a skladového hospodárstva

Hornonitrianske bane Prievidza, a.s. v skratke HBP, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Rekreačné stredisko PÚŠŤ, Prievidza
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 EUR/mesiacmzdové ohodnotenie 900€ brutto + prémie (resp. individuálne podľa odborných skúseností a zručností)
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vedenie skladového hospodárstva prevádzok, ovládanie informačného systému Blue Gastro výhodou
- práca s pokladničnou hotovosťou, odvody tržieb do banky
- objednávanie tovaru / surovín pre zabezpečenie plynulého chodu prevádzok
- zabezpečovanie a organizácia akcií (svadby, oslavy, semináre, workshopy, atď.)
- tvorba kalkulácii pre akcie
- personálne zabezpečenie prevádzok vrátene súvisiacej administratívy

- ponúkame prácu v peknom prostredí a dobrom kolektíve
- v prípade potreby zaučíme
- po zapracovaní práca na trvalý pracovný pomer
- možnosť zamestnaneckého ubytovania v zariadení

Miesto výkonu práce - Rekreačné stredisko Púšť v chatovej a záhradkárskej oblasti cca 4 km od Prievidze.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

21.10.2021 (ostáva ešte 0 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

ekonomika a cestovný ruch

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

prevádzkár ubytovacieho a stravovacieho zariadenia, skladové hospodárstvo

Počet rokov praxe

1

pracovitosť, flexibilita, lojálnosť a tímová práca

Hornonitrianske bane Prievidza (v skratke HBP, a.s.) sú najvýznamnejším producentom hnedého uhlia v Slovenskej republike. Hlavným výrobným sortimentom je prachové uhlie pre energetické účely. Uhlie sa ťaží hlbinným spôsobom. V oblasti zamestnanosti HBP patrí k hlavnému stabilizačnému pilieru v regióne hornej Nitry. HBP, a.s. popri hlavnej činnosti - ťažbe uhlia, strojárskej a záchranárskej činnosti spoločnosť rozvíja aj ďalšie aktivity. Škálu podnikania dopĺňajú služby v oblasti strojárenstva, dopravy, hotelierstva, gastronómie a iné. Spoločnosti v skupine svojim portfóliom pokrývajú významnú časť trhu v oblasti chovu rýb a pestovania rajčín. HBP, a.s. je významným zamestnávateľom v regióne ako aj v rámci SR.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Matice slovenskej 10
971 01 Prievidza

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Oravcová Anna
Tel.: +421918777270
E-mail: poslať životopis