Pridať inzerát

Personalista, špecialista výberov

Hörnlein, k.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bernecká 1823, 936 01 Šahy-Homok
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 - 1 250 EUR/mesiacMesačná mzda od 1.100,-EUR. Konečná ponuka bude závisieť od skúseností a zručností kandidáta.
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zastrešovanie náborového procesu v súlade s potrebami a plánmi spoločnosti
- Aktívne vyhľadávanie uchádzačov o zamestnanie
- Organizovanie a vedenie pracovných pohovorov
- Inzerovanie pracovných ponúk
- Organizovanie a účasť na burzách práce a iných prezentáciách
- Zlepšovanie procesu náboru
- Podieľanie sa na projektoch v rámci HR oddelenia
- Plánovanie a rozvoj benefitového programu pre zamestnancov
- Zabezpečovanie administratívy a podkladov súvisiacich s nástupom nových zamestnancov, s interným preradením a výstupom zamestnancov
- Vedenie personálnej evidencie a osobných spisov zamestnancov
- Prihlasovanie a odhlasovanie zamestnancov do poisťovní (sociálna poisťovňa, zdravotné poisťovne)
- Konzultačná činnosť v oblasti pracovnoprávnych vzťahov
- Poradenský servis zamestnancom v personálnej oblasti
- Komunikácia a príprava podkladov pre štátne inštitúcie
- Dohľad nad aktuálnosťou zamestnaneckých údajov počas celého cyklu zamestnanca
- Ostatné administratívne úlohy podľa požiadavky nadriadených

- práca na jednu zmenu
- perspektívne zamestnanie v medzinárodnej spoločnosti
- dobré finančné ohodnotenie
- možnosť profesionálneho rastu a sebarealizácie

Ďakujeme Vám za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.
Váš životopis dôkladne preštudujeme a v prípade, že Vám naša spoločnosť dokáže ponúknuť vhodnú pracovnú pozíciu, zodpovedajúcu Vašej kvalifikácii, Vás budeme kontaktovať.
Na pracovný pohovor budeme pozývať len kandidátov, ktorí zodpovedajú požiadavkám uvedeným v inzeráte.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonómia, humanitné vedy

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft PowerPoint - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý
Microsoft Teams - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Hľadáme kolegu/kolegyňu s praxou v oblasti personalistiky a náborov

Počet rokov praxe

3

- Skúsenosti na pozícii Personalista / Recruiter min. 3roky
- Vynikajúce komunikačné zručnosti a profesionálne vystupovanie
- Flexibilita pri riešení úloh ad-hoc
- Odolnosť voči stresu
- Zodpovedný, ústretový a pokorný tímový hráč

Nemecká rodinná firma zaoberajúca sa výrobou komponentov pre automobilový a potravinársky priemysel s centrálou v Nemecku a závodmi na Slovensku a Mexiku s celkovým počtom pracovníkov 650.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov