Pridať inzerát

Zamestnanec príjmu a výdaja tovaru, Bratislava Ružinov

HORNBACH - Baumarkt SK spol. s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Galvaniho, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 150 EUR/mesiacPo zapracovaní základná mzda 1200 EUR, okrem nej dostáva zamestnanec vyplatené benefity (prémie, vianočný a dovolenkový príplatok....). Vyplácanie príplatkov za soboty a nedele pokladáme za samozrejmosť.
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zabezpečovať uskladnenie tovaru podľa zákazkových listov
• viesť evidenciu tovaru a zabezpečovať jeho následný výdaj zákazníkovy, či prepravcovi na základe predloženej dokumentácie

Zázemie stabilnej prosperujúcej spoločnosti a priateľské pracovné prostredie
• 6 týždňov dovolenky
• Príspevok na dovolenku a Vianoce
• Príspevok na penzijné pripoistenie
• Pravidelné štvrťročné prémie pri plnení plánu a istota pravidelného príjmu
• Plne hradené stravenky (alebo peňažný príspevok na stravu) zamestnávateľom vo výške 4,8 EURO
• Priebežné odborné vzdelávanie

- schopnosť pracovať v tíme a zodpovedný prístup k zvereným úlohám
- práca na 40 hodín týždenne, pondelok až piatok, rovnomerne rozvrhnutý pracovný čas
- čistý register trestov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Spoločnosť HORNBACH je medzinárodne úspešná firma pôsobiaca v oblasti veľkoplošných predajní s bohatým sortimentom materiálu a potrieb pre stavbu, dielňu a záhradu.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov