Pridať inzerát

Operátor - mechanik

Hörle Wire s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Dvorčianska 59, 949 05 Nitra-Dolné Krškany
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700 - 1 700 EUR/mesiac- odmeňovanie podľa výkonových noriem - možnosť dosiahnuť mzdu 1700€ brutto vrátane zákonných príplatkov - náborový príspevok 900€( po 3 mesiacoch 300€ a po ďalších 6 mesiacoch 600€)
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha strojov na ťahanie drôtov a iných pridelených strojov
- obsluha motorového vozíka (VZV)
- dodržiavanie technologických postupov
- výroba v požadovanej kvalite a v množstve

- možnosť odborného rastu, vzdelávania sa a školení
- práca v stabilnej a perspektívnej spoločnosti
- pracovná zmluva na dobu neurčitú
- príplatky za nadčasy, zákonné príplatky, dochádzkový bonus
- kvartálne a ročné odmeny
- stravovanie za 0,66€
- príspevok do DDS 3%
- sociálny program (lístky do divadla a na hokej)
- finančný príspevok pri svadbe zamestnanca
- finančný príspevok pri narodení dieťaťa
- finančný príspevok pri životnom jubileu a pracovnom výročí
- pitný režim, príspevok na občerstvenie
- kuchynka, oddychové miestnosti
- šatňa so samostatnou sanitou a s vlastnou skrinkou na osobné veci
- odevný servis a OOPP

Informácie o výberovom konaní

Žiadosti s profesijným životopisom zasielať na adresu
Dvorčianska 59
949 05 Nitra
alebo emailom na : mruzickova@horle.sk

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárske výhodou

- mechanická zručnosť
- zodpovednosť, flexibilita
- dobrý zdravotný stav

Výrobná spoločnosť zaoberajúca sa výrobou a predajom holého a pozinkovaného oceľového drôtu. Švédska spoločnosť patriaca do skupiny Liljedahl Group.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov