Pridať inzerát

Servisný technik

HOPPECKE Batterien Slovakia spol. s r.o.

  • Miesto práce: Žilinský kraj, Prešovský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: po dohode

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonávanie servisu priemyselných akumulátorov a nabíjačov u zákazníkov v regióne VS a SS.

Práca v stabilnej spoločnosti s možnosťou rozšírenia svojej kvalifikácie. Po zaškolení služobné vozidlo, mobilný telefón, notebook, sociálne benefity.

Informácie o výberovom konaní

Výberové konanie prebehne formou pohovoru.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2021 (ostáva ešte 28 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

, elektrotechnické

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Windows - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

platné oprávnenie elektrotechnickej spôsobilosti podľa vyhlášky 508/ 2009 Z.z. § 22, § 23, alebo § 24.

Spoločnosť Hoppecke Batterien, Carl Zoellner & Sohn GmbH vyrába a vyvíja od roku 1927 batérie s kyslým elektrolytom v materskom závode v Hoppecke, v Severnom Porýní - Vestfálsku. Pre zabezpečenie obchodných a servisných aktivít na Slovenskom trhu, bola v roku 1998 založená organizačná zložka spoločnosti so sídlom v Partizánskom.
Spoločnosť Hoppecke Batterien Slovakia spol. s r.o. zabezpečuje predaj a servis produktov Hoppecke na Slovenskom trhu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov